| Theuta a întrebat:

Ok. Tipic. E un tip la mine in liceu...a10a, eu is bobocica. Si, mna. La inceputul anului nu prea ii acordam atentie, asta pana la bal, cand am observat ca el chiar se uita LA mine, nu PRIN mine. Si de atunci mi s-au aprins calcaiele. de obicei cand ne mai intalnim afara ori pe hol, se uita la mine :O si se uita. si se uita. dar nu face nimic... eu nu stiu ce sa cred. Sa ma duc la el? Ce sa ii spun?

Răspuns Câştigător
| gabby269 a răspuns:

Uita`te si tu la el,si scoate`i limbalaughing),glumesc.te duci frumos la el,cu tupeu,il intrebi de sanatate,ce vrei sa afli de la el, si cand sa ii dai detalii despre tine, pleci...asigura`te ca i`ai lasat o portita 2 sa te poata cauta,i se vor aprinde si mai tare calcaiele dupa tine, si cand te va cauta ii spui sa te invite undeva sa puteti vorbi mai lejerlaughing cel mai simplu, nu te simti prost daca te refuza sau daca nu te cauta...inseamna ca ori nu se prinde cand cineva se da la el, ori nu e interesat in adevaratul sens al cuvantuluitongue

1 răspuns:
| OnCore a răspuns:

Daca consideri ca simti cu adevarat ceva pentru acel baiat si crezi ca si el ar putea sa te simpatizeze nu ai ce pierde daca te duci la el. Si ca un orim pas ati putea face cunostinta(asta daca nu ati facut deja) sau daca ai un id de mess de-al lui ai putea vorbi cu el pe mess. Succes!:* Sa ne spui dupa ce ai facut.
La Revedere!