| anonimbay a întrebat:

Ok voi trece direct la Subiect, credeti ca e anormal k o fata la 17 ani Sa fie virgina? mi, am pus mereu intrebarea asta. dar mie mi Se pare ok. adica multi baieti mau intrebat daca mi, am inceput viata Sexuala Si mereu le-am raSpun cu mandrie. dar nu cred ca baietilor le plac fetele virgine. nu STiu daca e normal Sau nu, dar nu SImt nevoia de a incepe, ma SImt bine aSA Si cred ca voi mai ramane un timp virgina pan voi gaSi baiatu potrivit. voi ce credeti, nu e nimic anormal daca SUnt inca virgina nu?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Ai sincerele mele felicitari,esti un exemplar rar,printre fetele din ziua de azi!
Ma umple de mandrie si speranta modul in care gandesti,felicitari parintilor care te-au crescut si educat atat de bine,felicitari tie ca ai acceptat sa fii educata si crescuta corect,curat si frumos!
Bineinteles ca nu e nimic anormal,dar traiesti intr-o societate care degenereaza si calitatea ei se pierde in fiecare zi!
Urmeaza-ti drumul tau frumos si da-mi voie sa ma bucur si eu,in secret,ca mai exista fete ca tine!
Sa ai o viata minunata, iti doresc, inceputul ei este mai mult decat promitator!happy

20 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Uai cand vad probleme de genu, pf. nu-i anormal deloc sa fii virgina la 17 ani! anormal ii sa nu mai fii la 11 ani! asta-i ff anomal! cat despre fuga de virgine.nu's in stare sa faca o fata sa se simta bine din prima! de aia fug toti! is o adunatura de inapti ce's f smecheri pe forumuri si prin baile discotecilor.dar daca-i pui intr-o situatie de genu, care-i mai delicata zic pas k nu se descurca! bvo tie! nu trebuie sa t grabesti! 1 data nu se face din curiozitate, ci din inima, k ramane in mintea ta pana la sfarsitul vietii! si trebuie sa fie o amintire placuta! respect tie si numa bine-ti doresc

| Roxana121 a răspuns:

E normal sa te pastrezi pentru baiatul pe care te va iubi sh tu la fel il vei iubi. Poti fi virgina pina la 22-23 de ani maxim, dar daca depasesti virtsa asta nu e prea bine( sunt multe de spus aici) in cazu tau totu e ok.big grin

| Lk_Lucian_1990 a răspuns:

Nu e deloc anormal, cunosc fete de 21 de ani care inca sunt virgine, fete fata de care eu am un mare respect. Mie personal, nu-mi plac fetele virgine (chestia asta dispare daca fata pe care o iubesc este virgina) dar sunt multi care le adora. Eu zic sa astepti pana vei gasi un baiat bun, nu fa ca toate proastele care se culca cu oricine pentru a scapa de virginitate, pentru simplul fapt ca se simt inferioare in grupul lor de tarfe proaste.

| Rurouni a răspuns:

La ce varsta crezi tu ca e normal sa-ti incepi viata sexuala si de ce?
Oricine poate veni sa-ti spuna ca si la 12-13-14 e perfect in regula.

| XxSh0xFirexX a răspuns:

Care ii virgina pana la varsta de 18 ani JOS PALARIA

| petitdreamer a răspuns:

Nu...totul e ok.si in plus nu trebuie sa asculti ce zice lumea. baiatul potrivit care il vei gasi, va aprecia mult ca esti virgina. daca nu va aprecia, nu te iubeste cu adevarat

| raluca44 a răspuns:

Buna! eu am aproape 17 ani si sunt la fel ca tine.si sincera sa fiu nu imi e rusine deloc ci chiar ma mandresc.recunosc ca am prieten, dar ma accepta asa cum sunt si nu ma forteaza sa fac nimic daca nu ma simt pregatita.si pot spune ca el este bucuros ca sunt virgina.stie ca nu sunt o panarama ca multe alte fete.nu mi se pare nimic anormal ca la varsta asta sa fii virgina.pur si simplu nu ne simtim pregatite, ne gandim la corpul si psihicul nostru dar si la viitorul nostru.sunt de parere ca cele care si-au inceput viata sexuala de la o varsta frageda si care o fac cu toti iubitii lor, nu vor avea o viata prea stralucita pe viitor, cu sotii lor.ma bucur ca mai este cineva ca mine si care gandeste la fel.mult succes in viata!:*

| ROB3RT89 a răspuns:

E ceva normal,sunt altele si mai inaintate in varsta! Decat sa te numeri printre pustoaicele care nici macar nu le-a dat mararu la pasarica si ele isi incep viata sexuala cu mandrie,tu esti un exemplu demn de urmat! Unii baieti evita fetele virgine,dar cine te place, va acepta situatia! Felicitarile mele, mai rar fete ca tine...

| AnneIsHere a răspuns:

Baietilor le plac virginele, asta le face sa creada ca nu esti o fata usoara, la 17 trebuie sa fii virgina, cand te casatoresti sa o faci pentru. atunci esti sigura ca sotul nu te va distruge si va pleca dupa multi ani de casnicie.

| mrjohanys a răspuns:

NU e anormal, felicitari, ma bucur pentru tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ete fassss de ce crede lumea! Tu esti cea mai normala dintre toti. Nu e concurs de cine se dezvirgineaza cel mai devreme sau cine inseala cel mai mult. Au luat-o cu totii rara, dar isi revin ei in cele din urma. Stii tu, sexul fara dragoste e ca si o frectie la piciorul de lemn. Asa ca, bucura-te de varsta pe care o ai, de libertate si lasaa-I pe ei sa-si facca frectie acolo unde nu-i doare.ai sa gasesti tu si baiatul ala de care te vei indragosti lulea si crede-ma chiar merita s-astepti happy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E foarte bine ca esti e mai rau sa nu fii exact asa sunt si eu ca tine imi place cum gandesti si fii taree

| AlexXplo a răspuns:

happy un barbat apreciaza mai bine o fata virgina decat una care numai e... cel putin barbatii peste 20 ani.

| EGT a răspuns:

Este foarte ok eu chiar te felicit "FELICITARI" ar fi bine sa.ti incepi viata sexuala atunci cand te simti pregatit fizic si psihic cu baiatul pe care il iubesti si cu care iti doresti sa faci asta.eu iti doresc succes sh toate cele bune:*

| sdfsdfsd a răspuns:

Eu am 19 jumate si sunt virgina.Sincer,nu ma deranjeaza daca cineva nu crede asta.Important e ca tu sa te simti bine "prima data".

| Zettu_Bogdan_1996 a răspuns:

Parerea mea e ca ar trebui sa fii orgolioasa ca la aceasta varsta inca esti virgina.respect -_-

| Uzzy_Shakhalu_1989 a răspuns:

E aiureatongue la toti le frica de virgine devil))

| anonim_4396 a răspuns (pentru Uzzy_Shakhalu_1989):

Da cred ca ii muscam pe baieti daca suntem virginelaughing)

| luis23 a răspuns:

Clar nu te lua dupa toate proastele, incepi cand vrei, nu e nimic anormal si daca incepi la 26 ani, sau dupa ce te casatoresti, ba din contra vei primi respect!

| soulmdenn a răspuns:

Mie mi se pare un lucru destul de normal...De ce sa te arunci in brate la primul care iti iese in cale...Bravo tiebig grin:*