| Ixiii a întrebat:

Okeeeihappy
Deci imi place un baiat si din cate am inteles si el ma >place.: Maine mergem in parc mai multi siii ma gandeam sa fac intr-un fel sa ramanem singuri sa il intreb daca vrea sa fim impreuna? Dar nu stiu cum sa il intreb si cum sa reactionez la raspunsul lui.sad
Fundita

Răspuns Câştigător
| Flory_2430 a răspuns:

Pai daca te place nu are de ce sa fie raspunsu negativkiss,vorbeste cu el cu calm,spune-i ce simti pentru el, intreaba-l ce simte pentru tine, daca e de bine intreaba-l gen: "pai si atunci daca avem sentimentele astea unu fata de altu dc nu suntem impreuna?" gen sti? si de acolo vedeti voikiss baftalove struck

1 răspuns:
| MMihai a răspuns:

Îl întrebi, cu gura!
Dacă îți spune nu, o iei ca atare!
Dacă îți spune da, îl poți săruta!