| Anndi98 a întrebat:

Okei,so povestea e mai incurcata.De 4 luni vorbesc aproape in fiecare zi cu un prieten.[nu sta in oras] si cand a venit m-a vazut si mi-a trimis sms sa mergem sa dam la cos, apoi m-a dus acasa.Peste 2 sapt cand a venit iar, i-am tr sms pe la 8 jum'sa mergem la baschet si a zis ca vine.A inceput ploaia si i-am zis ca ma duc acasa.Pe la 9 mi'a tr sms ca e la mine la geam.Afara picura dar el a stat thinking 5 minute langa geamul meu si astepta sa ies sa ma vada.A 2 zi am iesit afara si el m-a enervat fara oprire.Mi'a zis ca ii pasa de mine dupa ce am zis eu asta.Si imi intoarce replicile. Daca zic ca imi pasa de el recunoaste, daca ma enervez si zic 'nu imi pasa' spune chestii care arata ca nu ii pasa.Cand vb prin sms, la tel e normal dar cand suntem f2f ma enerveaza.Acum ne-am certat si de 2 zile niciunul dintre noi nu tr vreun sms. E doar un nesimtit sau chiar tine la mine? thinking

12 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Cred ca chiar tine la tine, ii place sa faca pe nesimtitul pentru ca stie ca asta te enerveaza dar o face din gluma

| Anndi98 explică (pentru mona):

M-a scos de la prieteni de pe facebook so ''sigur'' ii pasa.

| neutrino a răspuns:

Sunteti amandoi la fel. Alege tu, cum.

| Azµre a răspuns:

Face pe nesimțitul nu știe cum să lege o prietenie cu tine.

| SootheMySoul a răspuns:

Unii baieti fac pe nesimtitii(nu toti)doar pentru a vedea daca ii placi,daca iti pasa de ei sau poate doar vor sa spuna ca te iubesc si vor putina atentie.
Oricum,nu ma bag, nu e treaba mea, e a ta, deci, BAFTA!

| Music4life a răspuns:

Tine la tine, daca-ti intoarce vorbele nu inseamna ca nu te crede, inseamna ca vrea sa auda mai mult.

| Anndi98 explică:

Ideea este ca acum nu stiu ce sa fac. Sa ii trimit eu prima mesaj sau sa las tacerea asta care o sa tina foarte mult?

| Gabriela1313 a răspuns:

Sigur tine la tine ...doar ca asa sunt baietii.

| Valentin_Dolsheb_1998 a răspuns:

Cred ca tine dar ai fost prea durahappy

| Anndi98 explică (pentru Valentin_Dolsheb_1998):

Ar trebui sa ii trimit eu mesaj? El nu o sa trimita, stiu asta pentru ca il cunosc. Ma enerveaza faptul ca suntem certati. Imi e dor de el si imi e dor sa vorbesc cu el.

| Valentin_Dolsheb_1998 a răspuns (pentru Anndi98):

Da...El tine la tine din cate am vazut! Faci ce vrei eu doar te-am dat un sfat :* Bafta

| denisaalexandra18 a răspuns:

Eu cred ca tine la tine daca el statea afara la geamu tau si tu ai fost prea dura cu el......incearca sa ii dai o sansa si apoi o sa vezi cum se comporta cu tine si daca intr-adevar tine la tine... Fundahappysper sa te ajute