| anonim_4396 a întrebat:

Opsss! am cam dat-o in bara.baiatul de care v-am mai spus ca ma place si nu am curajul sa ii spun ca nu simt nimic pentru. el...in seara mi-a spus si nu am avut curaj sa-i spun nimic nici ca il plac nici ca nu...si si-a dat seama ca nu il plac.chestia e ca ma simt prost si nu nu stiu ce sa ii mai spun

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Spune-i ca e adevarat ca nu0ti place de el, dar ca nu i-ai spus penrtu ca nu stiai nici un mod in care sa-i spui ca sa spui fara sa-l ranesti. Cere-ti scuze ca nu ai avut curaj sa-i spui tu si spune-i ca-ti pare rau.Bafta.

2 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

E bine ca ai vrut sa fii sincera. Stiu ca e greu sa spui asa ceva. Cauta sa vorbesti cu el si spune-i ca iti pare rau. Spune-i ca nu stiai cum sa ii spui ca nu iti place de el. Spune-i ca nu e intentia ta sa il ranesti dar ca nu exista alta solutie. Nu ii poti comanda inimii. Vorbeste cu el si poate ramaneti prieteni.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Trebuie să fii sinceră cu el, nu trebuie să te joci cu sentimentele lui. Suferă un pic acum, decât o depresie mai târziu.
Pa, pa.