| eubahhh a întrebat:

Orice greseala se plateste?

17 răspunsuri:
| AddaXD a răspuns:

Aproape

mira
| mira a răspuns:

Da, se plateste, dar pretul difera.

| TąNyą a răspuns:

De obicei da! roata este rotunda...

| danielacs a răspuns:

Sigur ca da! La toata lumea se intoarce roatawinking

| simona_6231 a răspuns:

In viata mai devreme sau mai tarziu totul se plateste...am o prietena care i facuse o faza mai nasola unei fete, si i-am zis sa nu se mai agite asa mult ca mai tarziu tot ea o sa in paguba, nu ma crezut iar acum mereu imi spune ca da greseala se plateste.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DA! LOL asa e scris in bibliewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, si cu bani incawinking

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Prețul diferă în funcție de gravitatea cu care a fost făcută greșeala.
Pa, pa.

| gabytza_7109 a răspuns:

Cu siguranta...atunci cand iti e mai bine se intoarce asa zisa roata.winking

Răspuns utilizator avertizat
| Just a kid a răspuns:

Depinde cum vezi lucrurile si daca la baza unui ghinion pui o fosta greseala.

| nobody_9468 a răspuns:

Da, mai mult sau mai putinhee hee.

Bafta.{ex'. just. a. tear.}

| ..:::Andrada:::.. a răspuns:

Uneori; x

| Alisa a răspuns:

Absolut totul, mai devreme sau mai tarziu, sau exact atunci cand te astepti mai putin.
Numai bine!

| max_4494 a răspuns:

In general prostia si placerile se platesc! Exista totusi si exceptii. Sper sa faci parte din ele!

| corinapoara a răspuns:

Da Dumnezeu are grija de fiecare in partewinking

| Lexy ♥ a răspuns:

Unele mai devreme altele mai tarziu... DA!