| anonim_4396 a întrebat:

Pai am 13 ani si plac ( cred ca o iubesc thinking ) si cum sa-i arat ca o plac happy big grin crying

5 răspunsuri:
| Kitty a răspuns:

Vorbeste cu ea, poarta-te cat mai frumos, arata-i ca-ti pasa de ea, fi atent cu ce ii place si chestii de astea.si important e sa te comporti cat mai normal, fara fite si. bla bla bla big grin

| marsy a răspuns:

Zimbeste-i, fa-i un complimente. si in final. invit-o la o plimbare.winking

| adelutza_9680 a răspuns:

Vorbeste cu ea si spune-i tot ce simti, daca nu doresti sa faci acest lucru, incearca sa te porti frumos, sa ii dai de inteles ca o placi/iubesti.

| Doa'Do a răspuns:

Ai grija sa nu-i arati ca o placi atat de mult, incat s-o sperii!
Frumos si cu grija, vorbeste cu ea si da-i anumite semne prin care ea singura sa-si dea seama ca o placi. Daca nu e asa desteapta cum presupun eu. ii spui pur si simplu. Dar nu "sari" prea tare pe ea pentru ca s-ar putea s-o sperii ( crede-ma. am patit asa cu un baiat. si din pacate i-am frant si inima, dar am fost usurata ca am scapat )

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai mai e o problema laughing vedeti prietenul meu cel ma ibun e cu ea straight face:straight facestraight face si chiar eu le-am facut lipeala straight face laughing