| Anonymous996 a întrebat:

Pai am mai postat o intrebare asemanatoare. Acm 2 3 saptamani am vb cu prietena mea pe skype ( cu web si microfon) in acel moment o sunat-o unu pe telefon si nah o vb vb... etc si eu zis prietena mea ca trebuie sa inchida ca vb cu " cineva " acel " cineva" m-o suparat peste masura si i-am inchis conv pe skype si am avut o cearta fff aprinsa pe tema asta dar acum e ok. Doar ca vreau sa stiu daca am exagerat eu sau e vina ei. Am intrebato dc mi-a spus " cineva" si mi-a spus ca nu vrea sa stie nimeni ca suntem impreuna asta mi-a pus un semn de intrebare. Faza e ca acum 2 luni toata lumea stia ca are prieten dar dupa alta cearta mai aprinsa neam desp pentru 2 zile si ne-am impacat iar de atunci nu mai stie nimeni ca are prieten. Da stiu cam complicata intrebarea dar asa e

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Şi eu mi-aş fi pus un semn de întrebare şi poate reacţionam la fel.A fost urât din partea ei şi ar trebui să mai lămuriţi o dată asta, pentru că, tu clar nu ai trecut peste!
Vorbiţi calm, fiţi liniştiţi şi ajungeţi la un punct comun.
Trebuie să rezolvaţi tot, pentru a nu ajunge iarăşi la despărţire.

| unknøwn a răspuns:

O fi ea prietena ta, dar tu nu esti prietenul ei.

| BrunetteGirl21 a răspuns:

Nu stiu cati ani aveti ca nu ai precizat, dar poate are pe altcineva.Parerea mea e ca daca nu avea nimic de ascuns fata de tine nu iti inchidea conversatia ca sa nu auzi tu ce vorbeste cu persoana respectiva.

| Anonymous996 explică (pentru BrunetteGirl21):

Eu i-am inchis nu ea mie.

| BrunetteGirl21 a răspuns (pentru Anonymous996):

Scuza ma nu am fost atenta, da dar ea ti-a spus ca trebuie sa inchida nu? happy deci are ceva de ascuns daca nu vrea sa auzi tu ce si cu cine vorbeste.E doar o parere, pentru mine asta inseamna daca partenerul meu ar face asa ceva.

| Anonymous996 explică (pentru BrunetteGirl21):

Eu am inchis cand am auzit ca o zis "cineva" am zis in gandul meu du-te-n... mea si am inchis conversatia... Oricum asta so intamplat acum 2-3 spt si acum sunt iarasi impreuna cu ea dar vreau sa stiu daca am reactionat normal sau prea exagerat.

| BrunetteGirl21 a răspuns (pentru Anonymous996):

Eu una procedam la fel pentru ca banuiam ca ascunde ceva si ii inchideam, plus de asta sunt si foarte orgolioasa si ma si certam daca eram in situatia asta