| luanalulu a întrebat:

Pai imi place de un baiat si nu stiu daca el ma place, de obicei ma trateaza cu indiferenta, iar alte ori isi strange pumnul cand vorbesc cu prietenii lui si cu el nu.Nu stiu ce sa fac si ce sa cred...Ma puteti ajuta

3 răspunsuri:
| Kalyn a răspuns:

E ciudat... exact ca el am patit si eu. uite de ex mie nu imi conveneala o fata faptul ca o consideram usuratica dar eram innebunit dupa ea, la un moment dat am cedat insistentelor ei si am fost impreunalaughing. mare prostie, dupa 2 saptamani mi-au fost confirmate gandurile...deci probabil ca si el e innebunit dupa tine doar ca ceva nu ii convine la o posibila rel ca tine.

| juventinu a răspuns:

Si eu sunt de aceeasi parere cu Fluffy97, incearca tu sa ii propui ceva si vezi daca merge daca nu inseamna ca te-ai inselat. Simplu, nu se termina lumea cu el!

| Fluffy97 a răspuns:

Pai poate ca te place daca zici ca ii gelos daca vb cu pr lui, si poate ca nu are curajul sa iti spuna in fata ca te place, poate el crede ca tu nul placi.si ca il vei respinge :-P poate asteapta sa faci tu primul pas.cam asa sunt baieti happy