| alexyutza a întrebat:

Pana acum am fost genul de fata mai timida si inca ma sunt doar ca pana acum din cauza asta nu prea se uita ici un baiat la mine, dar acum de ceva vreme sunt mai multi baieti care imi fac curte si imi marturisesc chiar ca ma plac. oare ce s-a intamplat dintr-o data?

4 răspunsuri:
| ioneluka a răspuns:

Pai asa se intampla si trebuie sa profiti de asta!

Tot asa se intampla odata apar toti si dupa ceva timp nu mai ai pe nimenea!

Alege ce ii mai bun, cu ocazia asta!

P. S. Trenul nu asteapta!

| anonimaa a răspuns:

Hey asa mi s-a intamplat si mie inainte de clasa a 7a nu ma placea nici un baiat acum ma plac mai mult de 10laughing
nici eu nu stiu ce s-a intamplat cu mine adica nu-mi explic cum ca de cateva luni ma plac o gramada de baieti care pana atunci nici nu se uitau la mine
cert e ca tu trebuie sa profiti si sa nu mai pierzi vremea cu intrebari poate faci de vreo combinatie.nu mai pierde timpul cu explicatii sau mai stiu eu celaughing treci la atac
hugs. fundita?

| Yana a răspuns:

@ ioneluka... trenul nu astepata uneori.intr-adevar. dar mai are intarzieri, asa ca...
nu stiu daca chiar ar trebui sa se arunce asa cu capul inainte. Analizeaza putin situatia. Flirteaza cu toti si vezi daca iti place de vreunul din ei big grin. Daca iti place unul arata-i subtil si nu te arata dornica sa faci prea multe pentru ei. Tine garda sus!
Succes!

| Blue_2059 a răspuns:

Poate datorita faptului ca ai crescut si pentru ca si ei au fost timizi.La urma urmei sunt barbati, trebuie sa'si ia inima in dinti.
Tu scaneaza bine, si fa alegerea potrivita.big grin