| bbyyyyyyyy a întrebat:

Pana acum mi-a placut de multi baieti. Nici o data nu mi-a fost frica sa vorbesc cu vreun baiat, eram mereu cea cu primul pas. Pana a aparut acest baiat care pur si simplu imi place foarte mult de el incat imi e greu si sa vorbesc cu el. De ce?

Răspuns Câştigător
| FunnyLoOVe a răspuns:

Aaaa,si am uitat sa mai zic cevatonguee ceilalti doar i-ai placut dintr-un punct de vedere (fizic, intelectual, fite)dar pe acest baiat il iubesti:-)

Sper ca te-am ajutat

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Pentru ca te ai indragostit de data asta

| Alexander21 a răspuns:

Poate ca e prea urat, si hormonii tai se sperie ca vei trai cu el toata viata!

| Diux96 a răspuns:

Pentru ca pe ceilalti baieti doar i-ai placut.pe acest baiat il iubesti

| FunnyLoOVe a răspuns:

Pentru ca de data asta te-ai indragostit cu adevarat,si iti este frica de raspunsul lui, iti este frica sa nu suferi dupa aceea, daca el te va refuza