| Ganduridevara a întrebat:

Parerea voastra conteaza! buna as dori sa cititi povetsea de pe blogul meu este vorba despre o adolescenta si o intamplare din viata ei se petreceintro vara si o luna dupa vacanta de vara este scrisa de mine iar daca ati putea dupa fiecare postare sa imi lasati pe TPU cate un comentariu cum vi se pare va multumesc mult! http://ganduri-de-vara.blogspot.com/ Astept parerile voastre:X

2 răspunsuri:
| Bellabelutsag a răspuns:

Mama ador Povestea mai punee plss capitolee:X:X:X:X:X

| Georgiana_5221 a răspuns:

Imi place mult si sunt foarte curioasa ce va urma te rog scrie mai repede capitolele