| vandersar a întrebat:

Pe 1 iunie am plecat la mare in Turcia unde va pe 7 am plecat sa joc ping-pong acolo la masa juca o fata si un baiat fata a cistigat baiatul si urma eu sa joc cu ea am facut cunostinta si ea mi-a cerut facebookul meu, apoi am plecat acasa si tot ma gindeam la ea mie mi-a placut chiar de ea.In ultima zi de mare tot ma uitam la ea in orice moment ma uitam la ea dar ea nu se uitase deloc la mine, seara am plecat acasa si am intrat pe facebook ea mi-a scris ca esti un baiat brv ca nu am mai vazut asa baiat ca tine noroc in viata si nu stiu ce acolo noi deja nu ne mai puteam vedea ca ea trebuia sa plece a doua zi de dimineata, eu i-am spus ca si tu esti o fata bravo si am mai intrebato daca ii place de mine ia a spus ca da si ca ma observat chiar din prima zi si i-am placut foarte mult cind am ajuns deja acasa tot am vb cu ea si intr-o zi nu vroia sami mai rasp(ea este din alta tara)eu am intrebat-o dc nu vrei sami rasp ea a tacut eu i-am spus bine paa vad ca nu mai vrei sa vb cu mine ea a spus nu-i drept eu vreau dar n-am timp nu stiu ce si ca cind i-am scris eu ea deja se culcase dar nu-i drept ea era online eu am intrebat-o dar dc tu erai online ea tacea eu i-am spus bine pa ea tot mi-a spus pa.Cum credeti ea chiar m-a placut?

3 răspunsuri:
| fuzzer a răspuns:

N-o sa fiu rau si nici n-o sa ma iau de gramatica ta dezastruoasa.Dar, fata respectiva nu stiu daca a simtit ceva pentru tine daca nu arata, daca nu da nici un semn.De obicei daca simtea ceva pentru tine te contacta, un semn ceva.Dar nu stiu ce sa spun.Nu vreau sa-ti distrug visele, te las pe tine sa crezi ce si cum.

Răspuns utilizator avertizat
| Camy_Carmen_1998 a răspuns:

Normal k nu te-a placut din moment ce face fitele alea laughing