| Antraxxxu a întrebat:

Pe care o sa-l aleg straight face?
Buna TPU! Am nevoie de un mic sfat big grin. Nu stiu ce sa fac. Deci in tren am intalnit un baiat M si timp de cateva saptamani nu ne vorbeam doar privirile noastre comunicau... si vroiam sa-i vorbesc dar niciodata n`am avut curaj straight face apoi luni am stat pe aceeasi banca din tren si am inceput sa vb i-am luat nr de tel si vorbeam prin mesaje. Asta e povestea cu M acum urmeaza cu D. Cu D tot asa ne vedeam zilnic la tren, apoi intr-o zi ia cerut prietenei mele FB meu, ea i la dat iar ea mia sp ca i-a dat FB meu si eu l-am cautat pe D si mi-a placut de el, am intrat in vorba cu el si mi-a spus ca el din clasa a 7a imi urmarea Fb si nu ma gesea pe Fb etc. Bun acum revenim la ziua de LUNI, am vb cu M si mi-a propus sa ne plimbab in parc am fost de acord dar eu trebuia sa ma intalnesc cu D in gara. in fine. am iesit si cu M si cu D. dar ghinionul face ca nu stiu pe cine sa-l aleg, amandoi imi sunt simpatici si ma simt atrasa de amandoi. dar am impresia ca o sa-i pierd pe amandoi.ieri nu i-am sunat si nici nu le-am dat sms nici unuia si D m-a sunat iar M mi-a dat sms. Sincer e complicat, zilnic eu vin cu D in tren si ma intalnesc dupa ore cu el. dar cu M ma simt mai bine, dar toata lumea trage de mine sunandu`mi ca D e mai bun. Chiar nu stiu ce sa fac straight face. Va rog ajutati`ma si pe mine sad.

Răspuns Câştigător
| Swallow a răspuns:

Buna! Pai eu spun sa-l alegi pe M, daca zici ca te simti mai bine cu el.Si de ce lumea spune ca e mai bun D?!raised eyebrows Depinde,alege`l pe cel care mai tare iti place fizic,psihic,alege-l pe cel la care caracterul iti place mai tare,pe cel mai bun,etc.Dar tot ce spunem noi aici nu conteaza, conteaza ce spune inimioara ta de`acolo de departewinking bye`, succes! Vei face alegerea corecta :*

5 răspunsuri:
| GeorgiavonPutzifer a răspuns:

Fa ce iti spune inima!

| Creatsaaaaaaa a răspuns:

Alege-l pe D. Din cate ai spus tu pare a fi okay. Daca daca tie iti place mai mult de M...Asta e solutia.
Te pup.:*

| Aceeasieu a răspuns:

Hmmm.Alege`l pe D :*...
te-as ajuta si mai mult.dar nu pot fiindca nu stiu istoricul.

| ignore a răspuns:

Pe D pentru ca tea cautat primulhappy.

| Caddy187 a răspuns:

Fa ce iti zice inima pentru ca numai ea iti va da raspunsul corect