| eu_2231 a întrebat:

Pe mine am plac multe fete dar eu nu plac nici una imi spuneti cum sa scpa de ele?

11 răspunsuri:
| User a răspuns:

Pai zi-le ca nu esti lesby, iar daca nu inteleg, da-le pe mana politieilaughing

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Intai scrie mai corect sa intelegem!

| ShineMe a răspuns:

Pe tine te cheama georgiana((cel putin asa scrie)) si te plac fetele?straight face
Daca esti baiat si te plac fete ce ar fi rau in asta?

| stweety10 a răspuns:

Eu vad ca esti fata, sau cel putin asa pari. Si ma gandesc ca faci referire la fetele care vor sa iti fie amice, sau nu? thinking Daca e asa, de ce nu le accepti? Nu e rau sa ai mai multe prietene. Daca nu e asa si tu ai alta orientare sexuala, atunci... da`le JET. Spune`le ca nu sunt pe placul tau, si ca nu au calitatile fetei la care visezi tuhappy

| aberu a răspuns:

Pai de ce sa scapam de ele. nu stii ca nu putem sa traim fara ele?
obisnuieste-te caci nu vad nimic rau in asta. doaaaaamne...

| Alex_7297 a răspuns:

Te plac multe fete? Te cheamă Georgiana, lasă haş-ul...

| deejayra a răspuns:

Vad eu bine? Pe tine te cheama Georgiana sau George?

| Emma_2501 a răspuns:

Scrie pe romana si dupa te ajutam.lol

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-le pur si simplu ca nu le placi si sa te lase in pace. Daca nu merge treci la alt nivel, mai agresiv.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi plac lesbyiencele big grin

| oOSaritaOo a răspuns:

Şi eu am aceaşi problemă: am foarte multe prietene şi parcă toate vor să stea cu mine... şi nu ştiu de ce. Eu încerc să mă depărtez de ele, dar ele repede vin la mine. Nu pot sta singură nici cateva secunde la şcoală că ma gaseşte una să mă cheme p'afar'. Nu ştiu care este problema ta. Poate accepţi să faci tot ce vor ele, sau poate altceva. Încearcă să înveţi să spui NU. (dacă vorbeşti de amice)