| Fufletu a întrebat:

Pe mine ma place o fata dar eu nu o plac. Ce as putea sa fac sa ma lase inpace dar dupa asta sa nu se supere pe mine?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ii zici adevarul ca nu o placi chiar daca se va supara asa e viata nu totul e facut cu fericire.

| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Vorbeşte cu ea.Dar îţi spun că dacă ea te place,va fi afectată de orice îi spui. Spune-i finuţ şi delicat, pentru că nici o fată nu place un băiat bădăran, idiot.

| Marius2011 a răspuns:

Incearca sa fi mai rece cu ea. adica nu o mai baga in seama asa mult. si atunci nu se va supara si te va lasa in pace

| Bellatris a răspuns:

Ii spui ca este draguta, dar ca tu vrei sa fii singur o perioada si ca vrei totusi sa ramaneti prieteni. Nu cred ca se va supara prea rau. happy

| Anonim3007 a răspuns:

Prietenu meu cel mai bun e in aceiasi situatie ( el isi bate joc de ea i-a gasit un defect si abuzeaza de el in cazul asta are nasu mare ii zice rechin o ia la misto non stop si a mers laughing )

| gaby37 a răspuns:

Da ceare daca se supara zii ****i gatu mati de tarfa tampita lasa-ma se rezolva rapid

| Ghostemane a răspuns:

Pai ai putea sa-i zici verde in fata ca nu o placi sau ii trimiti prin mess ii mai simplu.

| abate a răspuns:

Sa spui ca ai pe cineva in alta tara pe cara o iubesti