| iceheart123 a întrebat:

Pe scurt povestea mea este urmatoarea: de ziua mea ( sau mai bine spus inainte de petrecerea de ziua mea ) iubitul meu mi-a dat un mesaj prin care mi-a zis ca nu se simte in stare sa vina. Eu intr-un fel ma asteptam la asa ceva, deoarece nu am mai vorbit cu el de o saptamana.Si de atunci nu am mai vorbit cu el( noi fiind impreuna de vreo 3 luni, si petrecerea mea a fost acum 2 luni ) Tot ce vreau sa stiu este de ce credeti voi ca a facut una ca asta, unu la mana.Si doi la mana pur si simplu de atunci nu-mi mai gasesc locul si am in permanenta senzatia ca-mi lipseste ceva si nu stiu ce sa fac. Ce ma sfatuiti?

2 răspunsuri:
| DianaDia85 a răspuns:

Stiu ca nu suna bine, dar mai bine ar fi sa il uiti si tu la randul tau pentru ca din ce ai scris tu, el a facut-o deja..Cauta-ti pe altcineva care intr-adevar te merita!

| iceheart123 explică (pentru DianaDia85):

Intr-un fel am trecut peste ( adica nu simt nici ura fata de el dar nici iubire ) ceea ce vreau sa spun este ca nu ma mai simt eu in largul meu