| TylerD66 a întrebat:

Pe un grup de barbati, pe reddit, am fost blocat doar pentru ca am spus ca vreau sa interactionez mai mupt cu sexul opus.

Mi s-a raspuns ca ala e un grup de barbati si ca nu promoveaza agresiunea fata de femei si ca ar trebui sa se inteleaga cand o fata spune nu si nu isi da consensul.

Sunt perfect de acord cu toate aceste idei. Dar de ce oamenii fac aceste asocieri? Poti sa abordezi o fata intr-un mod politicos si civilizat, oare nu?

Răspuns Câştigător
| hahahahehehe a răspuns:

Logic, cel mai usor este daca te duci la ea, ii zici "salut, te-am observat din celalalt capat al incaperii si m-am gandit sa ma prezint, X ma numesc", daca-i interesata o sa se prezinte.

1 răspuns:
| TimberWolf a răspuns:

Internetul este plin de cretini spalati pe creier bine de tot de propagandele de stanga venite din vest, n-ai ce sa le faci, ii ignori si te intorci in lumea reala.