| iulicab a întrebat:

Pentru a rămâne însărcinată trebuie sa ejaculeze in tine și să nu mai fii virgina? Daca doar te atinge in zona intima nu se poate, nu?

7 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Poți să fii și virgină, doar să în tine.

| lpavel a răspuns:

Doar daca te atinge nu se poate! Trebuie sa ejaculeze in tine!

| Emilian65 a răspuns:

Da, nu poate sa ramana gravida.

| TheOnly1 a răspuns:

Nu te mai considera virgina ca nu esti...

Răspuns utilizator avertizat
| corbulalbrosu a răspuns:

Pentru a ramane insarcinata in primul rand femeia trebuie sa fie in mod obligatoriu in PERIOADA FERTILA a ciclului menstrual, fiindca numai in acele 3-4 zile poate sa existe un OVUL (''OU'') in uterul ei.
De asemenea sperma trebuie sa ajunga in interiorul vaginului pentru ca spermatozoizii sa poata sa migreze din vagin in uter.

| confusedgirl223 a răspuns:

NU