| Bianca78 a întrebat:

Pentru baiat este mai plăcut când baga penisul în vagin sau când ejaculeaza în el? Și de ce?

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Cand ejaculeaza in vagin, cum a mai spus cineva. Pentru ca ala e orgasmul normal.
Penetrarea pentru baieti e mai mult munca, nu se simte cine stie ce placere. Depinde si de nivelul de excitare la care se ajunge. In unele partide e mai importanta penetrarea decat finalul. Dar si finalul e mai 'bun', daca actul a fost o reusita.

| Goete a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Daca tu la penetrare nu simti placere, ai o problema grava

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru Goete):

I'auzi.
Ce problemă?

| Bianca78 explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Și răspunsul la întrebări. Care este?

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru Bianca78):

Păi am răspuns mai sus, îmi apare ca mi-ai dat și fundă thinking

14 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Gogu pofticiosulaughing

| Violleta2022 a răspuns:

Pe alte topicuri ai spus ca esti baiat si ai avut sex cu iubita ta...
Deci, cum sta treaba cu bagatul si ejaculatul?

| Hammurabi a răspuns:

Cel mai plăcut e când ejaculează în vagin fără să-l bage în el. Wireless. laughing

| user0010 a răspuns (pentru Hammurabi):

Îi bagă 5G, merge și așa )))))

| Goete a răspuns:

Cand ejaculeaza in el.
Pentru ca - pentru a ejacula in vagin, trebuie sa-l bagi in vagin, nu?

Intrebare tampita

| anonimuIl a răspuns:

Cel mai bine pentru un băiat sau bărbat este să termine în cea cu care face dragoste.

| Bianca78 explică (pentru anonimuIl):

Da dar o poate lăsa gravidă.

| anonimuIl a răspuns (pentru Bianca78):

Eu am scris cum e cel mai bine pentru bărbat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salutare, prima dată când bărbatul baga penisul in vagin se simte o plăcere deoarece femeile sunt foarte vâscoase înăuntru iar apoi când ejaculează se simte la fel o plăcere adâncă care ține vreo 5 secunde iar apoi ai chef să zaci, sper că ți-am fost de folos!

| PuținConteazăNumele a răspuns:

Când o să aflu îți zic