| FataCuDouaFete a întrebat:

Pentru baieti:ce gen de fete va plac? vreau multe raspunsuri! si dau si funda!

47 răspunsuri:
| Nicky29 a răspuns:

Cele cu care ai ce vorbi si care te pot intelege.

| TheUnForgiveN a răspuns:

Apai gasisem o fata de treaba, draguta, intelegatoare, glumeata, cu gusturi in materie de muzica si filme si-am aflat ca sunt 400 de km si 4 ani intre noi.Asta e, life is cruel sometimes. laughing

| MasterYoda a răspuns:

Orice gen e bun, atata timp cat se f***

| FataCuDouaFete explică (pentru MasterYoda):

Hahaha laughing, asa e conditia ta nu?

| MasterYoda a răspuns (pentru FataCuDouaFete):

Ehe...

| cucarachaalien a răspuns:

Fetele care dau funda.

| FataCuDouaFete explică (pentru cucarachaalien):

Se pare ca nu-s genul tau sorry!

| S0nofS4tana a răspuns:

Depinde, daca e sa o luam dupa aspectul fizic: Imi plac cel mai mult satenele(fara linguseala), iar la ochi nu tin foarte mult, pot sa fie si negrii si caprui si verzi si albastrii si portocaliilaughing si in special sa nu fie scanduri, adica slabanoage, sa aiba sani, sau mai bine sa le zic forme, stii la ce ma refer si normal, sai aiba o fata de care sa nu ma sperii si buze moi.happy

| S0nofS4tana a răspuns:

Si imi plac fetele rele dar in sensu bun adica nu baietoase.Rele in pat.laughing

| ThePathWalker a răspuns:

Brunete, ochi sa fie frumosi, fund bombat, sa aiba sani, ft inteligenta k nu rezista si logic k frumoasa

| ThePathWalker a răspuns:

Da tu vrei sa gasesti pe cine va si nu sti cum, nu-i asa?

| FataCuDouaFete explică (pentru ThePathWalker):

Nu, chiar deloc dar as vrea sa stiu ce fel de fete le plac baietilor in general. happy

| popmirgea1999 a răspuns:

Timide, linistite(sa nu fie fitoase, sa nu bee, fumeze, etc)cuminte, sa aiba cat de cat minte si sa se imbrace sport:X:X:X

| FataCuDouaFete explică (pentru popmirgea1999):

Da, sa vezi ce timida sunt la scoala cand ma asculta la tabla, nu-ti scot nici o litera; trebuie sa-mi deschizi gura cu forta ca alfel nu se poate.si asa in rest sunt o fata super haioasa care ii place la nebunie muzica si dansul si care stie sa faca oamenii sa zambeasca.

| popmirgea1999 a răspuns (pentru FataCuDouaFete):

Si iti place sa te imbraci si sport?big grin

| FataCuDouaFete explică (pentru popmirgea1999):

De obicei da pentru ca ma simt confortabil, dar mai mult cu niste colanti stramti si un tricou pentru ca asa se imbraca la dansuri, ca sa poti face miscarile mai usor.pwp dulce.

| popmirgea1999 a răspuns (pentru FataCuDouaFete):

Loll iti place si sportul?:X:X esti si cuminte?(adica cum am specificat mai sus)

| FataCuDouaFete explică (pentru popmirgea1999):

Imi plac sporturile:handbal, baschet(il iubes), volei.

| popmirgea1999 a răspuns (pentru FataCuDouaFete):

Dai id tau? poate mai vb si noi big grin(daca vrei)

| FataCuDouaFete explică (pentru popmirgea1999):

Ti-l dau maine daca imi amintesti ca acum ma duc sa-mi vizitez perna. aa si am uitat sa spun ca imi plac baietii sportivi. te pup dulce pa.

| popmirgea1999 a răspuns (pentru FataCuDouaFete):

Mdaa. baga-l pe al meu alex_maicon@yahoo.com big grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grin

| popmirgea1999 a răspuns (pentru FataCuDouaFete):

Baga tu id meu alex_maicon@yahoo.com sa mai vb big grinbig grinbig grin si app daca esti cuminte si iti place si sportul esti ~best~:X:X:X

| popmirgea1999 a răspuns:

Fete timide la locul lor(fara fite sa nu fumeze chestii din astea de anturaj) sa le placa sportul, sa aiba cat de cat minte sa le placa sa se imbrace sport si sa fie cuminti:X:X:angrysi eu sunt asa cum am specificat mai sus):X:X::Xbig grinbig grinbig grin:big grin

| SomeRandomDude a răspuns:

Mie imi plac fetele dragute frumoase dar o exceptie SA NU FIE PITIPOANCE

| FataCuDouaFete explică (pentru SomeRandomDude):

Exact, urasc tipul ala de fete si incerc sa nu am nimic de comentat cu ele dar se pare la scoala intalnesc tot mai multe.mersi pentru raspuns.

| GLu a răspuns:

Brunetele cu ochii albastri, sau blondele cu ochii verzi, dar sa fie intelegatoare... big grin

| FataCuDouaFete explică (pentru GLu):

Fete cuminti, mmmm nu prea-s de tine.sorry!

| GLu a răspuns (pentru FataCuDouaFete):

Intelegatoare in sensul ca atunci cand ies cu baietii in oras sa nu ma streseze, cu cine esti, cat stai, sau cand vii

| Dimaondraxworld a răspuns:

Fetele care nu fumeaza nu se drogheaza, nu smechere o fata prietenoasa sa arate bine, sa se ingrijeasca si sa vb frumos.

| Mita28 a răspuns:

Care fata o folosesti mai des? Cea cuminte sau cea rea?

| TuttyFNK a răspuns:

Fetele dragute in general brunete si satene si sa stie sa vorbeasca sa fie ' blanda ' ' timida ' laughing si sa stie sa iubeasca cu adevarat

| Toni96 a răspuns:

Imi plac fetele mai mari ca mine cu1-2 ani, copilaroase, frumoase si care sa stie cum sa ma faca fericit

| FataCuDouaFete explică (pentru Toni96):

In general sunt copilaroasa si amuzanta si imi place ca atunci cand sunt in relatie cu cineva sa-i aduc fericirea si zambetul cu vocea si chitara mea. Cel mai duce lucru pe care il pot primi eu de la un baiat este o melodie po de dragoste cantata de el la chitara, o zambila mov si un te iubesc... dar pot fi si rea cand baietii sunt ambitiosii si obraznici.

| test1995 a răspuns:

rolling on the floor Cele care arata bine rolling on the floor In special Blondele :X

| FataCuDouaFete explică (pentru test1995):

Hai ma, chiar asa! Poi si satenele ce au, eu sunt satena(si arat bine zic eu); pe mine nu ma plac baietii? Da dar la mine e o diferenta ca eu sunt o satena rea.

| GLu a răspuns (pentru FataCuDouaFete):

Cat de rea esti?

| Adelina_Dulce_1990 a răspuns (pentru test1995):

Eu sunt blonda... Dulce Adelina ( facebook-ul meu )big grinbig grin:d

| FataCuDouaFete explică (pentru GLu):

Pai cat de rea vrei sa fiu?

| GLu a răspuns (pentru FataCuDouaFete):

Depinde cand si unde esti rea

| FataCuDouaFete explică (pentru GLu):

Mama, mama!

| GLu a răspuns (pentru FataCuDouaFete):

Ce s-a intamplat?

| FataCuDouaFete explică (pentru GLu):

Ma pune un pic pe gandiri intrebarea ta aproape,, haioasa,,!

| arogant a răspuns:

Hmmm, fetele intelegotoare care iti ridica moralul si te sustin cand ai nevoie, fetele in care poti avea incredere si stiu sa tina un secret.

| TheShark a răspuns:

Tu cati ani ai?

| Hash001 a răspuns (pentru TheShark):

Mai mult de 13 n-are.