| FataCuDouaFete a întrebat:

Pentru baieti:ce gen de fete va plac? vreau multe raspunsuri! si dau si funda!

47 răspunsuri:
| popmirgea1999 a răspuns (pentru FataCuDouaFete):

Mdaa. baga-l pe al meu alex_maicon@yahoo.com big grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grin

| Mita28 a răspuns:

Care fata o folosesti mai des? Cea cuminte sau cea rea?

| popmirgea1999 a răspuns (pentru FataCuDouaFete):

Baga tu id meu alex_maicon@yahoo.com sa mai vb big grinbig grinbig grin si app daca esti cuminte si iti place si sportul esti ~best~:X:X:X

| SomeRandomDude a răspuns:

Mie imi plac fetele dragute frumoase dar o exceptie SA NU FIE PITIPOANCE

| FataCuDouaFete explică (pentru SomeRandomDude):

Exact, urasc tipul ala de fete si incerc sa nu am nimic de comentat cu ele dar se pare la scoala intalnesc tot mai multe.mersi pentru raspuns.

| popmirgea1999 a răspuns:

Fete timide la locul lor(fara fite sa nu fumeze chestii din astea de anturaj) sa le placa sportul, sa aiba cat de cat minte sa le placa sa se imbrace sport si sa fie cuminti:X:X:angrysi eu sunt asa cum am specificat mai sus):X:X::Xbig grinbig grinbig grin:big grin

| cucarachaalien a răspuns:

Fetele care dau funda.

| FataCuDouaFete explică (pentru cucarachaalien):

Se pare ca nu-s genul tau sorry!

| S0nofS4tana a răspuns:

Depinde, daca e sa o luam dupa aspectul fizic: Imi plac cel mai mult satenele(fara linguseala), iar la ochi nu tin foarte mult, pot sa fie si negrii si caprui si verzi si albastrii si portocaliilaughing si in special sa nu fie scanduri, adica slabanoage, sa aiba sani, sau mai bine sa le zic forme, stii la ce ma refer si normal, sai aiba o fata de care sa nu ma sperii si buze moi.happy

| S0nofS4tana a răspuns:

Si imi plac fetele rele dar in sensu bun adica nu baietoase.Rele in pat.laughing

| FataCuDouaFete explică (pentru S0nofS4tana):

Dragut, dragut...

| FataCuDouaFete explică (pentru S0nofS4tana):

laughing super!

| ThePathWalker a răspuns:

Brunete, ochi sa fie frumosi, fund bombat, sa aiba sani, ft inteligenta k nu rezista si logic k frumoasa

| ThePathWalker a răspuns:

Da tu vrei sa gasesti pe cine va si nu sti cum, nu-i asa?

| FataCuDouaFete explică (pentru ThePathWalker):

Nu, chiar deloc dar as vrea sa stiu ce fel de fete le plac baietilor in general. happy

| Dimaondraxworld a răspuns:

Fetele care nu fumeaza nu se drogheaza, nu smechere o fata prietenoasa sa arate bine, sa se ingrijeasca si sa vb frumos.

| TuttyFNK a răspuns:

Fetele dragute in general brunete si satene si sa stie sa vorbeasca sa fie ' blanda ' ' timida ' laughing si sa stie sa iubeasca cu adevarat