| nordka a întrebat:

Pentru baieti... ce inseamna pentru voi o fata de gasca? cum va place sa fiti "agatati" si ce gen de fete nu va plac?

Răspuns Câştigător
| Angelsergiuboy a răspuns:

Fitele care sunt tot mai raspandite
rar gasesti 1 fata fara fite

1 fata de gasca... ar fi aceea fata care sta cu 1 gasca de fete

deci pe scurt una cu fite

pentru ca e cu altele in gasca si toate adopta acelasi stil acelasi comportament

deci 1 fata de gasca... mie unul nu-mi place

| nordka explică (pentru Angelsergiuboy):

O fata de gasca in sensul ca ii de viata cu care un baiat sa se poata distra... nimic mai mult...

4 răspunsuri:
| crysty1067 a răspuns:

Pai de treaba care poti vorbi orice cu ea, nu'mi plac fetele care are fite nu imi place sa minta si vreau sa fie sincera cu mine

| Blacksaber a răspuns:

Ps:nu imi plac fitoasele si pitipoancelewinkingbig grin

| frei a răspuns:

Mie nu-mi plac pitipoancele...