| anonim_4396 a întrebat:

Pentru baieti:Ce var placea sa vorbiti cel mai mult cu o fata? big grin big grin

10 răspunsuri:
| Narfundo a răspuns:

Sa vorbim despre box. un pas inapoi, o rotativa, stanga dreapta, croseu, eschiva, upercut, pas inaintelaughing. Sunt sigur ca i-ar placea subiectul.

| georgegs a răspuns:

Despre Sex

| Gigiku a răspuns:

Despre ea. Sa o cunosc mai bine. Si intr-un final despre sex big grin

| Any_2443 a răspuns:

Cred ca baietilor le place sa le povesteaska fetelor "Moartea carioarei"laughing

| Gabbitzu a răspuns:

Depinde la ce subiect vrei sa ajungi, o fata si un baiat poate vorbi despre absolut orice, dar in general se vorbeste mai mult despre pasiuni, relatia cu cei din jur si multe alte-le, acum cum am spus mai sus, depinde ce urmaresti de fapt

| Andrei_2426 a răspuns:

In general despre ea si eu, pentru ca sa poti intelege ce simte, vrea si gandeste.

| weedini a răspuns:

Despre ea.tot ce inseamna ea.de la a pana la z! :X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nimic

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Despre fotbal. Victoria lui Dinamo de aseară mi-a adus 30 de SMS-uri naționale și 1€ credit. big grin

| nikname a răspuns:

Despre mine si ea