| AlexandraFoo a întrebat:

Pentru baieti? Cum arata o fata de care sa te indragostesti? Are ceva daca poarta ochelari? Are ceva daca ii mai timida?

Răspuns Câştigător
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Dacă îi mai timidă, are ceva pentru că ar trebui să m-atragă groaznic de tare ca să am cantităţi impresionante de răbdare cu ea.
Cât despre ochelari... irelavant. Şi eu port de 16 ani ochelari laughing şi n-am auzit-o pe prietenă plângându-se de astahee hee.

2 răspunsuri:
| AdY a răspuns:

Nu-mi plac fetele timide ca tare greu se dezvolta o relatie. Sint unele fete la care le sta destul de bine cu ochelari(is putine dar sunt).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are nimica asa cred