| andraadam a întrebat:

Pentru baieti, cum va comportati atunci cand va place de o fata? Nu ma refer la invitatul in oras sau atentia maxima dar la gesturile micute voluntare sau involuntare? Cum ar fi cel mai ok mod prin care o fata ti-ar putea spune ca te place? V-ar placea sa primiti atentia unei fete in mod special si cum ar putea sa va ofere aceasta atentie, prin ce gesturi, actiuni? Acum ma refer nu la o fata de pe strada dar o fata cu care te cunosti te vezi aproape zilnic! Primeste funda cel mai detaliat raspuns happy

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cum ar fi cel mai ok mod prin care o fata ti-ar putea spune ca te place? V-ar placea sa primiti atentia unei fete in mod special si cum ar putea sa va ofere aceasta atentie, prin ce gesturi, actiuni?

laughing laughing laughing sa scada din tarif ar fi romantic, ce sa placeti voi, numa bani aveti in cap

| Nemessys a răspuns:

Care ar fi cel mai bun mod în care o fata sa vina la mine și sa îmi spună ca ma place? Sa vina în fata mea și sa îmi spună foarte hotărâtă asta.

Da, mi ar plăcea. Doar sa vorbească cu mine.

| Goete a răspuns:

Cand imi place de o fata, imi curg balele cand o vad.
Astept de la ea sa ma invite la un club liberal, daca ii place de mine, sau sa faca gestul de a face un trio cu mine si prietena ei

| alexalx1234 a răspuns:

Nu m-a plăcut niciodată o fată așa că nu comentez.

Răspuns utilizator avertizat
| Paul19961 a răspuns:

Da-mi funda si iti arat eu unde ti o pun