| anonim_4396 a întrebat:

PENTRU BAIETI dar si pentru fete.Va rog ajutati-ma. Iubesc un baiat ca pe ochii din cap, mor daca i se intampla ceva si spun asta pentru ca am fost pusa in situatii nu tocmai placute...insa el tine la mine ca la o prietena buna si ii place foarte mult felul cum arat.Ne cunoastem de 5 ani am fost mereu in aceeasi clasa. El e genul de baiat placut de majoritatea fetelor si le poate avea cu foarte mare usurinta iar eu l'am refuzat de mai multe ori pentru ca nu vreau sa fiu una dintre ele, dar azi am dat-o in bara. M'a invitat undeva si tot incerca sa ma sarute si etc. pana la un mom dat cand mi-a dat bluza jos fara voia mea in sensul ca mai avea putin si o rupea pe langa faptul ca ma saruta incontinuu peste tot. El stie ca sunt cuminte ca nu am avut niciun prieten cert e ca mi'e frica sa nu spuna asta la cineva si sa'si faca si el o parere proasta despre mine. voi ce credeti?straight face

4 răspunsuri:
| Colla a răspuns:

Daca il cunosti de atat timp si el e baietas destept nu o sa spuna nimanui...tu daca il placi si el cum zici tu fiti odata impreuna da asta v'ar putea strica prietenia dupa

| necunoscut22 a răspuns:

Dai baiatului ceti cere ca odata si odata tot va afla desspre tine si te va cunoaste cu timpul ca doar nu vei fi cuminte toata viata daca zici cal si ti la el f mult, laste sarutata si purtata de valul dragostei, da el te iubeste cu adevarat? Funda.

| roxcrisify a răspuns:

Nu stiu daca ma iubeste cu adevarat straight face ma admira pur si simplu, niciodata nu m'a privit asa cum mai privit atunci.mi-a demonstrat doar ca nu'i sdunt indiferenta pentru ca s-a bagat de f multe ori cand am avut probleme.

| LolLzz a răspuns:

O parere de-a mea ca nu va zici nimanui si daca a vazut ca nu tea putut saruta si putea lejer pe celelalte va incerca sa te cucereaca cu orice pret ca poate s-a saturat de alea care imd au cazut cu botu pe labe