| iiiiiiiiiiiiii a întrebat:

Pentru baieti. doar de curiozitatebatting eyelashes, ce simtiti cand o faceti prima oara? la fete stie toata lumea ce simt dar habar nu am ce simtiti voi xD

5 răspunsuri:
| Kylexy a răspuns:

Placere.

| ionut7782 a răspuns:

Simti placere intensa satisfactie completa si te simti in al noua-lea cer.se mai ridica orgolui putin. faci un pas in viata ceia ce ai o mare bucurie prinzi experienta.deci intr-un cuvant esti fericit pe mai multe planuri odata.dar senzatia este unica te asigur.cand te satisfaci ca barbat prima data este o placere enorm de mare.ca si la voi de altfel.bun senzatiile nu sunt asemanatoare dar mai mult sau mai putin aceleasi.

| eusiatat_9429 a răspuns:

Un pas mic pentru om, un pas mare pentru omenire...sau... invers

sa zicem cate putin din toate, placere, satisfactie, emotie, teama, fericire

| Kry_9749 a răspuns:

@ganton : dragut raspuns laughing ne'ai lamurit!

| ganton a răspuns:

Dezgust.