| RAY a întrebat:

Pentru baieti,in ziua de azi se mai merita sa crezi in fete, sa le iubesti?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca nu ai interese financiare si vrei sa arunci cu banii gen mana larga poti sa ai incredere in ele. Un viitor reusit in cariera si financiar e un sacrificiu de a trai separat de o stabilitate emotionala, toti magnatii au numai gagici de ocazie care le tot schimba mai ales sant tipe care au bani nu orice mizilic.

| Drimmero a răspuns:

Da, una tot trebuie sa fie potrivita.

| Hammurabi a răspuns:

Toate merită să le iubești. (Nu toate odată.)
Asta-i frumusețea vieții.
De ce nu s-ar merita?
Pe mine nu m-au făcut niciodată să sufăr.
Chiar și când am divorțat (sau mai ales când am divorțat laughing ) a fost o veselie totală. Iar la cheful de după, au venit chiar toți prietenii (mai mulți ca la căsătorie) laughing

| Plato a răspuns:

Lumea nu poate continua fara iubire. Sau i-ai face un copil doar de dragul speciei umane? Una cu siguranta merita.

| Mayastra a răspuns:

Iubirea a existat, exista si va exista in continuare, tu trebuie sa crezi in ea, iar eu zic ca merita sa crezi in fete, dar nu in toate.E simplu, uita-te adanc in ochii ei si incearca sa vezi ceea ce nu reușești sa vezi la exterior, adica ce ascunde. Daca vezi sinceritate, merita sa o iubesti, dar daca vezi ura, nu vad dc ai iubi asemenea fata din moment ce nu prea conteaza iubirea ta pentru ea.