| CookieMonsterDeea a întrebat:

Pentru baieti! va puteti indagosti si de o fata foarte frumoasa dar care poarta ochelari?

Răspuns Câştigător
| lplostonyou a răspuns:

Da normal ca ma pot indragostii de o fata care poarta ochelari dar nu din cauza ca si eu port ochelari de corectie, chiar daca eu nu as purta ochelari tot m-as putea indragostii de fete cu ochelari, nu esti cu nimic mai dezavantajat daca porti ochelari, eu de exemplu prima data cand ma uit la o fata, ma uit la ochii ei la gura ei, nu ma uit propriu zis la ochelarii ei, nu te mai nelinistii atat, un baiat serios nu va vedea in tine un dezavantaj prin simplul fapt ca porti niste ochelari de corectie, sunt atatea si atatea persoane mai nou care poarta ochelari de corectie si asta repet nu e un dezavantaj.

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da, dar sa fie si cuminte ca daca e leoaica rea atunci e exclusa din lista alba

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

La 12 ani ai putea întreba altceva.

| Rayyy a răspuns:

Presupun ca dawinking

| Cypronge a răspuns:

Cand iti place de o fata iti place asa cum e ea, si sincer o pereche de ochelari nu mi se pare a fi ceva deosebit e ceva normal si multa lume foloseste, deci nu vad de ce mai descuraja acel lucru.

| EuCuTine a răspuns:

Da. Daca are ochelari atunci este si mai sexy big grin

| Savy a răspuns:

Complexare + supra apreciere... interesant. Te consideri foarte frumoasa dar ti se pare ca ochelarii aia te trag inapoi. Daca tu nu te inghiti pe tine, cum poate sa o faca altcineva? Crezi ca o pereche de ochelari spun despre o persoana ceva?

| RzC_2505 a răspuns:

Ih imposibil, noi baietii nu preferam fetele frumoase cu ochelari, ne plac grasele cu mustata :X... laughing) EVIDENT aiurea intrebare, dar esti copila se intelege tongue nu are nici o legatura ca ai sau nu ochelari, pentru unii li se pare chiar sexy tongue

| RzC_2505 a răspuns:

Lol si nu era publicat raspunsul lui EuCuTine cand am dat si eu raspunsul meu tongue deci am dreptate big grin

| xKmKzExKAmiKAzEx a răspuns:

E mai sexy cu ochelari dar nu de aia funduri de borcan laughing cel mia tare raspus e primul a lui RzC laughing rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

| shadowboy_9081 a răspuns:

Da de ce nu? noua baietilor ni se pare chiar sexy