| Rose_2860 a întrebat:

Pentru baietii care au o sora mai mica, va iubiti sora? cum va comportati cu ea de obicei? E frumoasa? Puteti sa o descrieti putin?tongueCredeti ca are calitati?

3 răspunsuri:
| Puf a răspuns:

E sora ta, si asta e tot ce conteazahee hee E sange din sangele tau si trebuie sa o iubesti si sa ai grija de ea deoarece strainul mereu te paraseste cand dai de greu, dar cineva care are acelasi sange ca al tau nu ar face asa ceva. De ce conteaza daca e frumoasa sau nu? E cumva iubita ta? Nu, e sora ta mai mica pe care trebuie sa stii sa o respecti si sa te porti atare cu ea.

| smartalogu a răspuns:

Dragul meu, a pune iubiti si frumoasa in acelasi context, vis a vis de o ruda de sex opus si minora mi se pare ca ii zice pedofilie si cu ceva tente de incest. Mai lasa pornetu de o parte si mai pune mana pe o carte, ca o sa te tampeasca de tot atata laba. Scuze daca am fost prea direct, dar intrebarea ta a depasit orice limita a bunului simt.

| psihox a răspuns:

La baietii care au o sora nici nu stiu ca li se maresc pupilele. Distanta dintre un frate si o sora e mica, atunci inseamna ca se cunosc bine.