| Nicolee33 a întrebat:

Pentru baietii!:Ce fel se fete va plac?

Răspuns Câştigător
| alexandru0sorin a răspuns:

Man eu apreciez toate fetele pentru ce sau cum sunt dar nu imi plac fetele rautacioase sau nesimtite sau barfitoare.

10 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Fete pe tocuri.

| RAY a răspuns:

Depinde pentru ce anume? pentru sex? relatie? conversatie?

pentru sex alea frumoase,pentro relatie una draguta asa ca mine si rationala cu ceva cap si carcater, pentru conversatie prefer persoanele rationale,mature in gandire,dupa cum vezi depinde de situatie,desigur ca ne plac alea frumoase dar alea vor barbati frumosi sau cu banii sau ambele, dar majoritatea barbaatilor aprecieaza fetele care raspund la avansurile lor,s-a facut si un studiu pe tema asta barbati au preferat alea mai putin frumoase ca stiau ca nu au sanse la alea frumoase,cele mai bine cotate erau alea care raspundea aceloor avansuri,daca vrei sa primesti totul pe tava baiatul se va plictisi de tine,ne plac personale populare,amuzante, pozitive, de viata, cu tupeu, ambitioase, nebunatice indiferent de sex ne plac aceste persoane

| Emilian65 a răspuns:

Cele frumoase, destepte si pline de initiativa.

| UzOm a răspuns:

Fete șnur. Fără țâțe, fără cur.

| Steam321 a răspuns:

Fetele cu cur și sâni mari

| HereToHelp123 a răspuns:

Fiecaruia ii place un anumit tip de fata, nu toti au aceleasi standarde.

| UserulAnonim a răspuns:

Eu sunt sapiosexual de obicei, dar asta nu inseamna ca o sa ma cuplez cu vreo balena care a batut snitele cu faţa doar fiindca e desteapta.

| SallAll112 a răspuns:

Fete cu funduletzwinking

| weirdfirefly00 a răspuns:

Eu unul nu cred ca am un tip anume in sensul ca mi se pare interesant tocmai chestia asta sa vezi sau sa experimentezi cu fete diverse ca aspect, daca e sa o luam asa. La fel vine vorba si de personalitatea lor. Desigur ca asta nu inseamna ca ma atrage vreuna daca e grasa si urata sau daca e foarte nesimtita sau foarte proasta intr-un fel grav care nu ii da nici un pic de farmec. Pot sa fie si fete mai rele care sa fie atragatoare, pot sa fie si fete cuminti si dragute si super cute. Intr-un fel cred ca e ok sa cunosti multe dar e ok si daca nu esti asa gagicar si te opresti foarte repede la una sau daca ai un anumit tip care iti place. Important e sa aiba ceva special daca e sa vina vorba de placut cu adevarat o fata, ceva-ul acela poate sa varieze, nu e un standard. Bafta.

| Mdfk_Playwinz_2002 a răspuns:

Fetele cu sanii mari si fundul bombat.