| Maria_Anna_1995 a întrebat:

Pentru baietii: in special zodia rac: e aniversarea voastra si iubita cu care sunteti impreuna de 4 luni va face cadou o bricheta gradata cu un mesaj frumos, de exemplu :te iubesc! ati aprecia gestu, sau ati fi dezamagiti, ati prefera ceva mai sofisticat sau scump? astept pareri sincere, multumesc, dau funda!

7 răspunsuri:
| GoguSteriade a răspuns:

Cat timp sunt fumator, evident ca apreciez o bricheta gravata. Daca o cumperi doar ca el sa o tina pe birou, nu are niciun rost.

| Maria_Anna_1995 explică (pentru GoguSteriade):

Si el e fumataor, si niciodata nu are bricheta la ellaughing si de asta m-am gandit sa-i fac una cadou cun mesaj de dragostehappy are 19 ani, ce zici i-ar placea?

| GoguSteriade a răspuns (pentru Maria_Anna_1995):

Da, chiar cred ca e un cadou potrivit, insa in privinta mesajului m-as gandi mai degraba la ceva putin mai sofisticat decat "Te iubesc" - eventual ceva in engleza, parca da mai bine si adauga mai mult stil brichetei.

| Maria_Anna_1995 explică (pentru GoguSteriade):

Mesaju era doar un exemplu, normal ca nul pun pe ala. multumesc de ajutor

| GoguSteriade a răspuns (pentru Maria_Anna_1995):

Bafta atunci, sper sa ii placa. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Calul din dar, nu se cauta la dinti!"Sper sa intelegi.