| JonnyStyle a întrebat:

Pentru baietii. Stiu ca e ciudat ceea ce intreb, dar am auzit ca daca stai fara chiloti (noaptea cand dormi) iti creste penisul.
Eu sincer nu cred, dar vruiam sa va intreb si pe voi happy

Răspuns Câştigător
| Ghost16 a răspuns:

E doar o superstitie..sincer,acuma mai bine te bazezi pe cucerit (saruturi, imbratisari, plimbari) dupa se preocupa o fata de penis happy

16 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ca intra in erectie, da.Este adevarat.Dar nu creste.

| Seby90 a răspuns:

Eu am ajuns la 50 cm in felul asta.

Este adevarat.

| JonnyStyle explică (pentru Seby90):

Te crezi negru laughing)?

| h3r a răspuns:

La pariu că o sa încerci.

| Ibrahimovic a răspuns:

Ma eu daca as fi ca tine nici pijama nu as mai purtarolling on the floor)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce atatea complexe frate cu marimea penisului, cati ani ai si ce masuri ai?

| JonnyStyle explică (pentru anonim_4396):

17 jumatate' si marimea penisului e direct proportionala cu varsta la mine laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru JonnyStyle):

Nu stiu de ce razi si ce ai inteles prin raspunsul pe care l-ai premiat?

| Cosmin1I a răspuns:

Trebuie sa dormi noaptea gol la lumina lunii pline.

| adriang95 a răspuns:

De ce ar fi asa ceva adevarat (nu este logic in primul rand)

| Maryan_Voicu_1993 a răspuns:

Fals

| slowswag a răspuns:

Fals

| ŞtefanaTCK a răspuns:

Asta e doar un mit.
Nu l-am mai auzit pana acum, dar cred ca daca ar functiona nu ar mai fi atatia barbati preocupati de marimea penisului lor, nu crezi?

| bernik a răspuns:

Sigur oh go on