| Shimonakatokka a întrebat:

Pentru barbati: Toata viata mea am tinut penisul exact asa cum pica el in boxeri, adica in jos laughing Acum, cand il am in erectie, in loc sa stea drept in sus, sta perpendicular, usor indoit in jos.

Ce pot sa fac sa il... Efectiv sa il ridic in sus rolling on the floor
PS: marimea, forma, sunt normale *chiar f bune*

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Aspectul penisului se datoreaza formei si marimii camerelor/golurilor existente in cei 2 corpi cavernosi care se pot "umfla" in mod diferit in momentul "inundarii", umplerii lor cu sange si in functie de presiunea exercitata de sange asupra peretilor. Modul sau pozitia in care este tinut penisul in stare flasca nu are absolut nicio importanta in forma/aspectul penisului intrat in erectie.

3 răspunsuri:
| BăiatInteligent a răspuns:

Asta totul depinde de cum el stătea ani intregi,de mic. Daca mereu il tineai in dreapta,el apoi va fi mereu îndoiet oleacă in dreapta. Daca mereu il simțeai strimt cand era in forma de erecție, și așa tot stătea in decurs la toți anii, el va fi un pic cîrligat. Deci e foarte important de mic să-l ții in libertate, ca să crească corect, drept.

| RAY a răspuns:

Si cand vezi una frumoasa frumoasa dezbraca tot jos e? poate nu se scoala e obosita de masturbare, cum faci sex man cu ia in coma?

| Emilian65 a răspuns:

Lasa-l sa stea asa cum doreste el.