| Bogdan_7318 a întrebat:

Pentru ca un baiat sa cucereasca o fata de ce are nevoie? Astept raspuns.

Răspuns Câştigător
| SunriseB a răspuns:

Uhm imi place intrebarea ta, insfarsit un baiat caruia ii pasa cand e vorba de o cucerire! cel mai important este sa nu iti lipseasca charmul, vorbele frumoase, un vocabular adecvat (fara **** mea sau alte injuraturi ) sa ii faci cat mai multe complimente, daca o scoti in oras sa ii platesti ceea ce consuma, sa fi politicos, sa o conduci acasa sa pari cat mai interesat de persoana ei si multe alte lucruri vor veni pe moment va vedea ca esti un baiat bun care chiar o place si se va indragosti de tine numaidecat. sper ca ti-am fost de ajutor Bogdan. :* funda?batting eyelashes

10 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| alexiaa a răspuns:

De nimichappyDragostea vine pur si simplu, sau nu...Stiu ca nu te prea ajuta dar,aceasta este realitateahappyDaca ai pus ochii pe cineva, priveste-o cu toata dragostea din sufletul tau si daca o vede atunci e gata cucerita. Daca nu o vede, nu merita dragostea tahappy

| Bibishorrrr a răspuns:

Are nevoie de un comportament adecvat. Fetelor le plac:
1.Cuvintele frumoase.
2.Sa sti cum sa te porti cu ele.
3.Sa le dai atentia necesara.
4.Sa nu le faci sa te astepte.
6.Parfumul baiatului.
Acestea sunt principalele lucruri de care are nevoie un baiat sa cucereasca o fata.Insa trebuie sa fi tu insuti. fundita?

| maftei a răspuns:

An primul rand cred ca trebuie sa fie e ansusi,depinde si de fata,cum se comporta, sinceritatea, respectul

| GlontulAreMereuDreptate a răspuns:

Da conteaza foarte mult simtul umorului...

| hahaha a răspuns:

De o **** mare si de un portofel plin cu bani

| TheFeeye a răspuns:

Macar tu nu esti anagram.

| Afãrinツ a răspuns:

Buna! pentru. inceput, trebuie sa o complimentezi, sa te porti frumos cu ea si in cele din urma, daca n-are nici o reactie, tbie sa-i spui ca o placi (dk o placi). in orice caz, tbie sa vb cu cineva care a mai trecut prin asta ca sa te sfatuiasca mai bine.

| Bogdan_7318 explică:

Conteaza si simtul umorului?

| Bogdan_7318 explică:

Gabi78, asa ai facut tu? Te-ai gandit putin, nu?