| Anablondyi a întrebat:

Pentru cat timp va ajunge voua o punga de FORTZA (fulgii de porumb din punga galbena ) big grin? sorry de categorie dar dau fundita :*

Răspuns Câştigător
| Ela_4663 a răspuns:

O zi happy ii manank simpli sau cu iaurt(mai rar). au vitamine si mi-a recomandat medicul sa manank in fiecare zi, la fel si cereale cu lapte. bine din ele tin mai mult timp, mananc o punga la 4-5 zile, in fiecare dimineata! :*

11 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Pai, depinde de cat de infometat sunt (eu nu ii mananc cu lapate).

Răspuns utilizator avertizat
| Anablondyi explică:

Pai da nu ma ingras daca mancan o punga intr-o zi?;-s

| sonya69 a răspuns:

Foarte repede...intr-o zi i-am terminatlaughing...sunt foarte buni si au multe vitamine(ii ronțăi fara sa imi dau seama ).

| baiatulxboyx a răspuns:

2-3 zile, sunt foarte buni si ieftini si in plus mai sanatosi decat porcariile celelalte de cereale.

| Infernia a răspuns:

Pai daca ti-e foame o mananci pe toata si intr-o ziihappy
Funda happy

| Beebytza a răspuns:

Hmm... pai sunt zile in care ii cum i-am luat tongue goi sau cu laptetongue deci... imi ajung cam o zi
goi si cand ii manank cu lapte 2-3 zile.tongue dar tie?happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ehee, cate mai mâncam eu dăstea, mâncam şi câte 2-3 pungi pe zi când aveam bani, în ultima vreme nu am mai consumat aşa...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu mă îngraş

| danielavinca a răspuns:

Pai mie imi plac la nebunie si nu ii mananc neaparat in lapte ii pun intr-un castron si mananc... si logic cam intr-o zi chiar 1-2 ore maximtonguetonguetongue

| danielavinca a răspuns:

Nu te ingrasi ca sunt sanatosi