| Anna_4837 a întrebat:

Pentru cei care imi cunosc povestea de ieri. El nu a patit nimic doar ca s-a dovedit a fi un criminal. (scuze ca nu pot spune mai mult dar m-a rugat sa nu mai spun nimanui). Nu ne-am despartit, iubirea dintre noi e neschimbata dar oricum multumesc tuturor pentru raspunsurile/parerile voastre, m-au ajutat enorm.

11 răspunsuri:
| ExistaMosCraciun a răspuns:

Eh, ai vazut ca doar se dadea important?

| mihai_2762 a răspuns:

Stai linistita cand ai asa ceva in mana imposibil sa nu folosesti te gandesti la un proverb: "decat sa planga mama mai bine sa planga masa". si nu ii mai asculta pe cei care spun ca la 16 ani nu poti avea pistol.intradevar legal nu poti da ilegal orice este posibil.respect.bafta:d

| mihai_2762 a răspuns:

Auzi korinoosh de unde stii u despre cum iubeste un golan sau ce iubeste un golan? ai stat cumva cu unul si nu vrei sa spui? frate am spus-o si o mai spun inca odata reveniti cu picioarele pe pamant si nu mai vorbiti despre ceva despre care nu stiti nimic ca de exemplu korinoosh pun pariu ca nu stie nimic de golani.bafta:d

| mihai_2762 a răspuns:

Prietene covexrobu pot sa astiu si eu cati ani ani si de unde esti?

in primul rand eu nu am 15 ani in al doilea rand daca nu stii nu vorbi mai bine taci in al treilea rand nu iti da u cu presupusul ca nu e bine iar in al patrule rand (adica ultimul)eu zic sa stai in casa prietene cu internetul in brate ca realitatea este prea dura pentru tine prietene

| mihai_2762 a răspuns:

Prietene covexrobu nu am chef sa ma cert cu tine sa scriu 100 de mii de mesaje pe internetul asta poti sa scrii ce vrei nimeni nu va stii cum esti de fapt in realitate si inca ceva toti se dau smekeri pe net da in realitate sunt praf. m-am saturat de oameni din astia. da ai dreptate nu stiu ce ai tinut tu in mama sau ce tii in mana. da nu mai zic decat ca m-am saturat de astia care se dau smekeri pe net:dbafta:d

| covexrobu a răspuns:

@mihai presupun ca tu esti unul din acei golani care au pistol la 15 ani si fac legea pe strazii. Da bvo tie dar nu confunda GTA San Andreeas cu realitatea.

| covexrobu a răspuns:

laughing Am facut scoala de presupusuri deci am voie sa imi dau cu presupusul. Si pentru cultura ta generala am crescut intr-un cartier marginas al unui oras mic din tara. Am prieteni care sunt la "facultate". Am facut si eu diferite chestii si stiu mult mai multe despre armele de foc decat ai stii tu. Cand eu ma jucam cu armele de foc tu bateai cu lingurita in geam. Si inca ceva stau pe net de la birou pentru ca asta presupune munca mea. Nu ai de unde sa stii ce fel de viata am dus eu si prin ce am trecut. Ai vazut si tu un rahat de "carpati" care de fapt este un Walther PP cu bile de cauciuc.

| covexrobu a răspuns:

Eu nu ma dau smecher nici pe net si nici in realitate. Pentru mine smecheria este egala cu prostia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-i asculta pe aia care fac misto, pentru ca viata lor e roz si nu au trecut prin greutati.Traim in Romania, orice e posibil! Totusi eu zic sa ai grija ce faci si in ce te bagi! tipa din cluj :d >big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-i asculta pe aia care fac misto,pentru ca viata lor e roz si nu au trecut prin greutati.Traim in Romania,orice e posibil!Totusi eu zic sa ai grija ce faci si in ce te bagi!tipa din cluj :d >big grin

| korinoosh a răspuns:

Revino cu picioarele pe pamant. Daca chiar e adevarat ca el ti-a zis toata povestea asta in cazul in care te minte (ceea ce inclin sa cred) inseamna ca esti de o naivitate nemaintalnita iar in cazul in care e adevarat inseamna ca e cu atat mai grav cu cat umbi cu astfel de persoane.Niciodata un om nu este cu adevarat fericit daca nu impune pic de respect cu atat mai putin o fata care umba cu tot felul de dubiosi, care risca sa repete o clasa etc.Nici un tip serios nu isi doreste alaturi astfel de persoane iar iubirea adevarata vine numai din partea unui tip care sa te aprecieze, sa te respecte si care la randu-i este respectat. Golanii nu iubesc pe nimeni pentru ca isi impun asta iar daca ajung sa iubeasca nu vor iubi nici ei o fata depravata. E viata ta dar mi se pare ca ai o notiune total gresita despre ceea ce inseamna ea.