| Inuyasha a întrebat:

Pentru cei ce ai citit ultima mea intrebare.Cum sa conving fata asta sa mearga la un psiholog ce sa ii spun? Si suntem in aceeasi clasa si in pauze ea tot vine la mine la banca si vorbeste cu mine sa merg eu mai des pe la banca ei sa vada ca imi pasa?

3 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Spune-i ca ai tu probleme, sa vina cu tine ca nu-ti vine sa mergi singur. Ajunsi acolo, intrati impreuna...Si,explici situatia.

Răspuns utilizator avertizat
| luana_6378 a răspuns:

Buna,

Sincer cred ca alegerea de a merge la psiholog nu poate fi decat a ei. Poti incerca sa o convingi sa intre pe un site de cosiliere online. stiu ca discutiile de acolo nu le afla nimeni ca dau confidentialitate 100%. poti sa-i zici sa vb dupa un nume anonim si nimeni nu o sa afle ca e ea. vezi ca era unu' interesant www.topexperti.ro
sper sa te ajute!