| anim a întrebat:

Pentru cei ce stiu povestea mea, la care am pus multe 'eseuri' (intrebari).
A venit si finalul sa zic asa.Am stat 1 ora si am vorbit amandoi si am ajuns la niste concluzii:sa ramanem 'amici' foarte apropiati o perioada pana ce ne mai revenim(in perioada asta sa vorbim la telefon din ce in ce mai mult)si incetu cu incetu sa o putem lua de la capat. Ce ziceti? O sa fie bine pana la urma? Cred ca asta a fost cea mai buna alegere pentru amandoi si cred ca va fi bine pana la urma.
Pentru cei ce nu stiu despre ce este vorba.
http://www.TPU.ro/......atie-de_4/

1 răspuns:
greece12
| greece12 a răspuns:

Din prea multa dragoste ce i-o porti accepti orice,se pare.
Ea a vrut si a reusit sa se desparta de tine,continua insa sa te aiba pe post de rezerva pentru clipele ei grele.
Ar exista o sansa doar daca i-ai lipsi intr-adevar,dar tu nu esti dispus sa iesi din viata ei,accepti sa fii tratat oricum,numai sa nu te lase de tot.
E un chin,si peste cativa ani,cand vei fi vindecat,iti vei aduce aminte de zilele astea,in care,in loc sa iti traiesti viata ta proprie, o traiesti pe a ei, pe post de manta de vreme rea.