| aryana1991 a întrebat:

Pentru cei mai experimentati am o intrebare.eu si iubitul meu suntem impreuna de ceva ani si prin ianuarie anul asta ne-am mutat impreuna.si avem o problema pentru ca ne dorim un bebel dar nu reusesc sa raman insarcinata si nu folosim nici un fel de protectie...stie cineva cauza? sau niste sfaturi care sa ne ajute?

8 răspunsuri:
| KaterinaPetrova a răspuns:

Cand o fi sa fie o sa ramai.acum ce sa faci :d

| irina_5692 a răspuns:

Buna! Ar trebui sa consulti un medic! Norocwinking

| iloveunicorns a răspuns:

rolling on the floor
Nu folosiţi protecţie, si el trebuie să ejaculeze in tine mă rolling on the floor...
EPIC FAIL.

| rony a răspuns:

Medicul specialist nu o sa-ti spuna ca vei ramane intr-o zi ci o sa-ti faca niste investigatii si tie si prietenului tau si dupa ce v-a descoperi cauza v-a hotara ce trebuie sa faceti.Cu cat mai repede cu atat mai bine...bafta sa ai.

| byancutza a răspuns:

Copilu nu vine la comanda,e foarte bine ca ambii sunteti apti dar in timp vei ramane insarcinata dar daca zi de zi stai si te gandesti si te stresezi pe tema asta nu o sa rez nimic deoarece si stresu si ganditu are o influenta destul de mare,nu-ti pierde speranta si nu te mai gandi cand va fi va fi sa ramai insarcinata si asta se paoate intampla mai repede sau mai tarziu depinde de natura lukrurilor, inceraca sa iti gasesti cateva activitati in care sa iti okupe timpu si sa te faca sa nu te mai gandesti la asta si vei vedea k va functiona si vei ramane insarcinata fara sa-ti dai seama pe moment, nu grabi lukrurile lasale sa vina de la sine si doar asa vei reusi.

| aryana1991 explică:

Sfaturi va rog in afara de medici care spun ca voi fi intr-o zi

| aryana1991 explică:

Mentionez ca ne-am facut analizele si suntem ok suntem apti pentru a deveni parinti

| airada a răspuns:

Intreaba un doctor sau un medic de familie funa!