| Houselaurie a întrebat:

Pentru cei virgini. ati vrea sa va dezvirginati? sau nu. de ce?
pentru cei care nu mai sunt virgini.va pare rau ca v-ati dezvigrinat? sau sunteti mandri de asta. de ce?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

O intrebare cam prosteasca nu ti se pare? Sunt persoane care raman virgine o viata intreaga din cauza ca au un handicap si sunt refuzati de femeile actuale iar cei care sunt persoane care le vezi pe strada si se dezvirgineaza o fac pentru ca e ceva normal in viata chiar daca la unele fete le pare rau ca a facut-o prima data cu cine nu trebuia asta e. La baieti in schimb nu ii prea intereseaza cu cine o face prima data putini sunt care vor ca fata sa fie virgina ca ei asa sa fie chit pe chit mai ales s-ar simti prost stiind ca acea idivida a facut sex de zeci de ori si el nu i-ar cadea rau sa o faca (nu ma refer la mine ca nu mai sunt virgin) dar recunosc ca am facut-o doar odata si nici mie nu mi-ar place sa dau de una care e second hand.

| RXN a răspuns:

De ce ai fi mandru/mandra de existenta sau inexistenta virginitatii? Cu ce esti asa special/a? Iti functioneaza neuronii in mod diferit sau cum?
Mi-am inceput viata sexuala cand am considerat de cuviinta si nu ma simt nicicum.E un aspect personal, nu ma apuc sa-mi etalez viata intima ca pe o emblema.De cand e viata sexuala inceputa la o varsta ok e un mare motiv de mandrie sau de rusine? Daca esti frustrat si cu idei preconcepute, o fi, dar in rest nu.

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Sutnt virgina si sunt foarte mandra.as vrea sa mai raman macar 5 ani.nu cred ca e ceva de laudat daca ai facut sex in plus ca pariintii o sa aiba o parere proasta si ceilalti o sa scoata barfe despre tine.[in cazul fetelor] la baieti e mai simplu.ei se dau mari cu asta ca au facut sex de nu stiu cate ori, etc.oh go on [ mi se pare absurd dar na]. sex categoric acum NU vreau.

| angelina_2665 a răspuns:

Parca as vrea sa fac dragoste, dar nu sa ma dezvirginez! deoarece cred ca trebuie sa mai astept imi pare ca nu am anii necesari(15 ani), dar si ma tem de parerea parintilor daca vor afla ca o sa fac asa ceva