| CevaNormal a întrebat:

Pentru experti si pentru cunascatori!
cum se comporta fetele dupa ce au orgasm? mai vor sex, sau este de ajuns pentru ele? sint foarte curios ce fel de categorii de fete la acest capitol. Merci mult de raspunsuri!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multe habar nu au ce-i acela de aceea nu mai vor, cine stie cine a simtit isi doreste inca o data si ina o data laughing

8 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Prietene, orgasmele la fete nu vin pe bandá rulantá laughing
Totusi, daca are orgasm pana nu scoate si ultima picatura de.viata din tine, nu te lasa.

| CevaNormal explică:

Pai nu ma-ti inteles cei care zic sa ofer cuiva orgasm, ce tine de mine e ok, ofer orgasm cit duce trenu, dar am intilnit mai multe de astea care se,, ofilesc'' dupa asta, si sint curios sunt si din alea puternice, rezistente care sa doreasca mai mult?

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Ofera-i tu uneia un orgasm si apoi mai vezi!

| thehope a răspuns:

Depinde de la fata la fata...nu toate "se linistesc"hee hee Asa ca sa iti tragi bine sufletul cat faci o pauza pentru a o lua de la capat in cazul in care dai peste una care mai vrea dupa un prim orgasm big grin

| sTeFaN. a răspuns:

Nu stiu.Sa asteptam raspunsurile fetelorhee hee.

| Bebitza_3599 a răspuns:

Curios mai esti maihee hee pare rau nu stiu sa rasptongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar tu, dupa un orgasm, crezi ca mai poti sa... "cat duce trenul"? Ei bine, asa cum voi, barbatii, dupa sex aveti nevoie de odihna, noi avem nevoie de putina liniste, dezmierdari, niste pupici...si sa stii ca apoi vrem din nou! Asta in conditiile in care am fost multumite de primul orgasm, bineinteles...

| help_1301 a răspuns:

Pai sunt si fete care nu se mai satura de sex, vor mai mult si mai mult, dar sunt fete care dupa ce au avut orgasmul au nevoie de mai multa odihna pentru al avea din nou. oamenii sunt diferiti, nu toti la fel.si nu cred ca ar trebui sa te intereseze ce fel de categorii de fete sunt la acest capitol, cred ca-ti dai seama si singur(ca sa nu mai spun si eu)