| Markus_4003 a întrebat:

Pentru fete: Ati dori un cadou format din 101 trandafiri si in al 101 sa fie alt si sa fie un inelus de aur cu o inimioara? Ce parere aveti despre asa cadou?

13 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

Imi plac tradafirii dar nu m-ar impresiona asa ceva. nu este original, si inelul cu inimiara mult mai putin. decat sa cheltuii banii pe trandafiri mai bine cheluiei pe o cina romantica la o terasa sub clar de luna sau un restaurant de lux.

| Rukhsandra a răspuns:

E foarte romantic love struck day dreaming si cred ca fata respectiva e foarte norocoasa ca te are pe tine.
Bravo happy

| marrr a răspuns:

Omggg ce dragut ar filove struck Nu conteaza ce reprezinta cifra 101, este ceva amuzant si totodata romantic. Mi-ar placea un astfel de cadou, desigur, dar cine si-ar permite asa ceva?laughing M-as multumi si eu cu un singur trandafir in semn de respect si apreciereblushing.

| Bunny a răspuns:

Wow asta da cadou.happy
E foarte frumos.Foarte romantic.Eu una as aprecia foarte mult.
Multi au intrebat de ce 101.Banuiesc ca ori inseamna ceva pentru tine, ori vrei sa fie cat mai multi sa ramana fata complet impresionata nu? si al 101'lea sa fie cel mai special.love struck E foarte frumos.
Deci pune'o si in practica! Sigur va aprecia mult!
Succes!

| zizibela a răspuns:

Ce reprezinta cifra 101 pentru tine? si de ce cu inimioara nu stiu e prea copilaresc eu zic un inel simplu cu o piatra genul acela de logodna !:X

| Turquoise a răspuns:

Superb

| Gabitsza a răspuns:

E foarte frumos dar de ce 101? nu inteleg. oricum gestu' conteaza. mie mi-ar placea :dhappy

| bianca a răspuns:

Wow :O

sigur o sa zica da laughing

e un cadou superbbbb love strucklove struck:X

| Bebis...₣ẹbℓẹŧsea Įu' Sasuke:> a răspuns:

Cine nu si'ar dori asa ceva:X esti adorabil:X

@zizibela.nu e copilaresc, e foarte romantic day dreaming

parerea mea:X

| Tipu` a răspuns:

Frate. un trandafir e 7 lei. dai nu 7 milionare [lei vechi] pe ei?
hai frate la mine acasa... ca am o groaza de buruieni prin curte, si nu iti cer bani, ci te si platesc rolling on the floor...

ok ok, scuze a fost o gluma.

acum serios. ar fi chiar super doar ca... fata saraca poate nu stie cum sa isi duca buchetul acasa...rolling on the floor poate nici vas in care sa il puna nu arerolling on the floor parca vad. 500 de pahare cu cate 2 trandafiri in fiecarerolling on the floor si unu il pune la urechetongue

ok, acum foarte serioshappy chiar a fi super fain... presupun ca ii va placeahappy

| mikutsa a răspuns:

Vaiii:X normal ca da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce reprezinta cifra 101 pentru tine? si de ce cu inimioara nu stiu e prea copilaresc eu zic un inel simplu cu o piatra genul acela de logodna!:X

| crissaaaa a răspuns:

Ai putea sa faci o magie cu inelul gen ii zici ce ai in par si de undeva dupa ureche scoti inelul, te faci ca nu sti despre ce e vorba...fi mai inventiv. e prea clasic cu trandafirii