| Dominicc a întrebat:

Pentru fete!

Ce parere aveti de baietii aia care se dau asa in talentati si importanti cand sunt in preajma fetelor. V-ar atrage un baiat ca ala? de incepe si urla, vorbeste tare sa fie afirmat si injura si face tot felul' de chestii.
Pe deasupra mai are si un mers de Gigolo. Genurile astea le vezi mai mult la baietii de la bloc.
Dar totusi, daca in grupul ala de baieti ar fi 1 baiat care nu iese asa in evidenta si e potolit, nu zbiara si nu se da in cap ca sa atraga atentia, ala v-ar sari in ochi? atata timp cat nu e in centru atentiei?

31 răspunsuri:
| gg_4734 a răspuns:

Nu cred. odata ce ei sunt toti nebuni chiar daca u esti cel cuminte nu ai cum sa "rasari"asa printre ei. gadeste-te daca ai fi cu ei in mijlocul unei multimi sau pe strada. persoanele or sa zice"uite ce nebuni" nu ai cum sa nu fi aratat cu degetul atata timp cat anturajul este opus persoanei tale. parerea mea. :*