| anonim_4396 a întrebat:

Pentru fete: Conteaza marimea"?

13 răspunsuri:
| lyrics a răspuns:

Cam dahee hee
atat lungimea cat si grosimeabig grin
parerea mea

| Marry:X a răspuns:

Buna.Marimea la ce? Chilotei, protofel, haine? Mai, de asta nu poti dormi noaptea ca nu stii daca ai marimea corespunzatoare? Daca stii sa satisfaci o femeie, o faci si cu penis de 5 cm.Pa,pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Marimea conteaza, are dreptate crissu... dar numai in anumite cazuri - adica cele in care avem de-a face cu relatii predominant fizice. Cand e vorba de sentimente (de tipul el/ea este EL/EA) poti sa ai orice dimensiuni, astea trec pe locul 2 sau mai jos chiar.
Alte note: poti folosi si alte "membre" pentru a te asigura ca partenera este satisfacuta; daca esti ai o rezistenta mare poti sa stai un pic mai linistit; intereseaza-te despre tehnicile senzuale - unele femei se vor multumi cu ce le oferi, dar asta nu inseamna ca nu trebuie sa fii informatwinking.
Nota personala: cele frumoase "amintiri fierbinti" le am de la femeile cu care ma priveam in ochi (erau acolo tot ce vrei - dragoste, caldura, respect, "ma bucur ca sunt cu tine acum" etc etc) in timp ce faceam dragoste (nu sex!). Asta e de fapt secretul, cine iti va zice ca DOAR dimensiunea conteaza mai de invatat si de trait.
Sper ca ti-a fost de ajutor happy.

| irina20 a răspuns:

Nu cat conteaza grosimeawinking

| StropiDeDor a răspuns:

Sincer, pentru mine nu! il iubesc prea mult incat sa ma intereseze asta...si nici nu l-am comparat vreodata cu altii, sa vad diferenta! oricum, pentru mine conteaza ca iubirea sa fie maaaare!:X

| picea a răspuns:

Nu, nu conteaza cand iubesti cu adevarat nu conteaza cat de groasa si cat de mare e, acum depinde pentru nifomane conteazahappy

| Gosh. a răspuns:

Marimea la ce big grin?
Nu, nu conteazawinking

| BloodxD a răspuns:

Nu conteazatongue

| IloveCats a răspuns:

Conteaza!
Chiar daca unele tipe zic ca 'nu conteaza cat o are daca stie ce sa faca cu ea'
Da, caca.ma indoiesc ca tipa o sa fie satisfacuta daca vine unu cu puta de 5-6 cm.
Dar acum nu zic ca trebuie sa fie de 25 cm.Si atunci e aiurea.Marimea normala 15-18 e cea mai okwinking

| bOse a răspuns:

Deja o dati in filme porno cu negri.

| Abcfunny a răspuns:

Pentru mine nu, am ce imi trebuie acasalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Conteaza latimea.

| ßέßέ a răspuns:

Contează cam 69% devil