| anonim_4396 a întrebat:

Pentru fete: Cum credeti ca ar reactiona o fata pe care o cunosc de ceva timp si pe care o plac foarte mult daca ma intreaba ce parere am despre ea, iar eu o pup pe obraz si ii spun "Asta cred despre tine"? Cum ati reactiona daca ati fi in locul ei?
Cel mai bun raspuns primeste funda!

Răspuns Câştigător
| mimikafrumusika a răspuns:

Sunt impresionata de felul in care gandesti.Cu siguranta o sa-i cuceresti inima.Astfel de baieti ca tine nu prea mai exista desi fetele si-ar dori.Mi-ar placea ca baiatul pe care il plac(in secret)sa ma surprinda cu un pupic pe obraz.e foarte frumos din partea ta.Succes!

8 răspunsuri:
| Anonim_7591 a răspuns:

Ce draguuut:X:X ea ce a zis/facut?batting eyelashes

| mariuca16 a răspuns:

Pai eu cred ca e ca o tehnica din filmele alea d dragostehee hee dar e ceva deosebit.imi place ca nu esti ca ceilalti baieti care daca ar vrea sa impresioneze o fata ar saruta-o si nu ca tine un pupic mic pe obraz.imi place ideea si daca as fi in postura fetei mi.ar place deoarece m-ai impresionawinkingsper ca e reusit raspunsul:*

| bebelinnAa a răspuns:

Buna...Ce dragut:X
Cred ca as fi impresionata...e frumii tare sa te trezesti cu un pupic pe obraz atunci cand intrebi o persoana ce crede despre tine:X

| dianaelena2011 a răspuns:

Sincera sa fiu as fi confuza si nu as intelege ce crezi pana la urma despre mine. Cea mai buna metoda e sarutul. Dar bineinteles asta e parerea mea.

| mady_7279 a răspuns:

Probabil ca as raspunde cu acelasi dar-un pupic p obraz-sh as spune ca e reciprok;*-*****

| ScOrpi a răspuns:

Pai as zice : "Ok, ce ar vrea sa insemne asta? "

| LaraDot a răspuns:

Eu cred ca chestia asta ar insemna ca vreau sa ne cunoastem mai bine si daca este sa avem poate si o relatie...f f buna ideea. E sincer as fi impresionanta happy.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai mas inrosi instantaneu si nu as mai zice nimic de fapt nu as mai putea sa zic nimic! Efoarte dragut ce vrei sa faci. mhmm am vazut putini baieti ca tine :]