| anonim_4396 a întrebat:

Pentru fete!big grin

Ce ati face daca iubitul ar "termina" repede? Cum i-ati spune ca va deranjeaza?

Răspuns Câştigător
| Mirunelu a răspuns:

Daca are problem gen ejaculare precoce, ii va lua timp sa-si creasca performantele.
Daca nu sunt probleme de genul poti sa-i explici ca tie iti ia mai mult timp sa te incalzesti si sa ajungi la placere. Propune-i ca dupa ce termina el sau in timpul preludiului sa te ajute si pe tine cu degetele/limba/jucarii sa ai tu primul orgasm si apoi nu va mai fi asa frustrant pentru tine. Fi sincera cu el si vorbiti deschis, altfel nu veti rezolva problema.

| Dyaanaa a răspuns (pentru Mirunelu):

I-am spus asta(desi cu greu mi-am facut curaj sa nu-l fac sa se simta prost) si urmatoarea data a fost mult mai bine n-a mai fost frustrant pentru mine, dar apoi...am revenit la aceeasi ''problema'' si nu am mai discutat pe tema asta! multumesc pentru sfat...happy

11 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Puneti status pe facebook poate il citeste

| Brâncuşi a răspuns:

Nu prea mă gândesc de acum la aşa ceva, am toată viaţa înainte pentru "iubire".

| Dyaanaa a răspuns (pentru Brâncuşi):

E timp Brancusi dar pentru tine nu ar fi frustrant ca iubita ta sa te lase in ''momentul culminant''?happy

| Gstefan a răspuns (pentru Brâncuşi):

Haide mai Brancusi, esti intruchiparea perfecta pentru femei cu replica ta.

| Dyaanaa a răspuns (pentru Gstefan):

rolling on the floor)

| Brâncuşi a răspuns (pentru Dyaanaa):

Nu mă impresionează, şi singur pot trăi, în viaţă dam de multe aşa că...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce vrei sa spui?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca nu stiti sa rezolvati asemenea problema simpla, de ce va mai f...i? faceti dragoste si se schimba situatia. daca e numai asa de mantuiala si habar nu aveti, documentati-va.sant posibilitati si pozitii care pot rezolva problema. miscarile trebuiesc controlate in asa fel incat sa ajungeti amandoi la organism in acelasi timp.COMUNCATI.ca de aia aveti gura si ternet.

| Dyaanaa a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu consider ca habar nu avem dar cand cineva nu se confrunta cu ''problema ta''(in cazul meu cu intrebarea postata)nu are cum sa inteleagawinking

| Dyaanaa a răspuns:

Isi da drumul repede dupa ce incepem actul sexual!