| John4444 a întrebat:

Pentru fete: Dacă ați afla că el v-a înșelat, cum ați reacționa? Ați mai continua relația cu el?

Răspuns Câştigător
| HazelEyes77 a răspuns:

Odata ce a facut asta inseamna cu nu a tinut indeajuns la mine si nu cred ca as trece peste. Probabil m as gandi ca o va face din nou cand va mai avea ocazia. Mi as pierde increderea in el.

8 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Am facut o data greseala asta dar nu a fost ce-a mai inteleapta decizie deoarece ma marcat atata de tare emotional incat pe tot parcursul relatiei am avut doar aia in cap si si pe mai departe cand am avut alta relatie am ramas cu fixatia aia ca se va intampla

| John4444 explică (pentru Freya1):

Și de ce l-ai înșelat dacă știai că nu e bine dacă faci asta? Bănuiesc că erai super excitată iar el era super *bărbat* și de aceea nu ți-ai mai putut controla instinctul și i-ai căzut în măciucă?

| Freya1 a răspuns (pentru John4444):

Nu eu l-am inselat eu el pe mine eu l-am iertat si am spus ca nu e bine ca te macina ideea si ai continu teama ca se va repeta.
Tu macar ai citit intrebarea ei?

| CleanHeart a răspuns:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.Eu consider că la vârsta asta nici nu ai avea de ce să înșeli. Dacă nu te mai simți atras/ă de partener/ă, te desparți pur și simplu de el/ea.La vârsta asta nu există complicații cum ar fi căsătorie, copii ca să fie prea grea despărțirea, e chestie doar de fițe, să fii mai șmecher/ă că învârți doi/două deodată. Oricum și în cazul celor căsătoriți nu e ok să înșeli, dar măcar acolo ar fi o mică scuză.

Răspuns utilizator avertizat
| Cricy a răspuns:

Nu! Dacă a facut asta o data si l-ai iertat, a doua oară ce l-ar putea opri sa faca asta din nou?!