| BăiatuCuPassatu a întrebat:

Pentru fete: Dacă într-o zi, ar veni curierul la ușa voastră să vă înmâneze un colet, iar la un moment dat, tipul ar începe să vă privească duios și să flirteze cu voi, atingându-vă pe fund și făcându-vă avansuri. Și, la un moment dat, tipul vă sărută brusc și pășește pragul ușii ce vă desparte, spunându-vă că este excitat și că vrea să faceți sex... Întrebarea: Dacă tipul respectiv ar fi frumos, cu un aspect fizic plăcut și foarte dotat acolo jos, aspect care îl remarcați în momentul în care vă duce palma cu brațul său în acea zonă...Vi se pare incitantă o experiență de genu, dacă, să presupunem că vi s-ar întâmpla asta în realitate? Ați face sex cu tipul acesta la voi în locuință, dacă ați locui singure și nu ați avea responsabilități sau o altă relație?

4 răspunsuri:
| Necunoscut112 a răspuns:

Alt ***.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prea mult porn, copile.

| Li200La a răspuns:

Da. Viața e scurta și trebuie trăită din plin. Și dacă cumva mă omoară aia e. Măcar n am murit drept baba zbârcita

| Lauraaai a răspuns:

Dacă arată bine și te excita, de ce nu? Nu ai nimic de pierdut!
Apropo, câți ani ai tu?